В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Голова Нацполіції Сергій Князєв у минулому воював в Азербайджані та Грузії

03.03.2017, 18:36      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1437

Сергій Князєв отримав статус УБД в 2011 та 2015 роках. Фото з архіву

Нещодавно призначений на посаду голови Національної поліції України Сергій Князєв двічі отримав статус учасника бойових дій. Вперше бойове посвідчення йому видали у 2011 році за виконання службових обов`язків під час проходження строкової військової служби у 1989-1991 роках в Азербайджані та Абхазії. Вдруге посвідчення УБД Сергій Князєв отримав у вересні 2015 року за участь в АТО під час роботи на Донеччині. 

Про це повідомили в Департаменті комунікації Нацполіції на запит «Четвертої влади». 

«Князєв Сергій Миколайович під час проходження служби в ГУМВС України в Київській області у складі комісії брав участь у знищенні боєприпасів часів Другої світової війни, вибухових речовин та компонентів, які були вилучені на території Київської області. Крім цього, під час проходження строкової військової служби (з 20.11.1989 по 03.11.1991) Князєв С.М. за добровільною згодою виконував службові обов’язки в районах ведення бойових дій та масових порушень громадського порядку на території Нахічеванської АРСР Азербайджанської АРСР та Абхазької АРСР Грузинської РСР», – зазначили в листі Департаменту комунікації Нацполіції. 

Зважаючи на це Головне управління МВС у Київській області надало статус учасника бойових дій на той час начальнику Управління карного розшуку ГУ МВС у Київській області Сергію Князєву. Цьому передував судовий процес, оскільки з першого разу управління МВС відмовило міліціонеру в наданні статусу УБД.

Проте Сергій Князєв звернувся до суду і 23 грудня 2010 року Окружний адміністративний суд м. Києва зобов`язав органи внутрішніх справ таки надати міліціонеру статус УБД

«Князєву С.М. наказом ГУМВС України від 31.12.2010 № 1154 був наданий статус учасника бойових дій. Посвідчення учасника бойових дій серії ЮА № 024961 було видано Головним управління МВС України в Київській області 13 січня 2011 року», – повідомили в Департаменті комунікації Нацполіції. 

Вдруге статус учасника бойових дій Сергій Князєв отримав у вересні 2015 року. Цього разу – за участь в антитерористичній операції. 

«Відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413, 11 вересня 2015 року Князєву С.М. був наданий статус учасника бойових дій рішенням комісії Міністерства внутрішніх справ України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій працівників органів внутрішніх справ», – зазначили у відповіді на запит порталу «Четверта влада».

Нагадаємо, що Сергій Князєв з листопада 2014 року до липня 2015 року працював т. в. о. заступника начальника Головного управління МВС України в Донецькій області, начальником кримінальної міліції. Там виконував бойові завдання у зоні АТО. Керував спецопераціями під час періоду «дебальцівської оборони». 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору