В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Підземелля скарбів: як наживаються на видобутку українського вугілля

03.03.2017, 18:23      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1475

Блокада окупованих районів Донбасу  тема номер один останніх тижнів. Влада наполягає: якщо купувати вугілля за кордоном, доведеться знову піднімати тарифи на електроенергію. Але вугілля з окупованих територій становить лише третину від загального обсягу споживання цього палива українськими електростанціями.

Більша частина видобувається на підконтрольних Україні територіях, і якщо прибрати сумнівних посередників, які наживаються на видобутку українського вугілля, електрика може не дорожчати зовсім. Про це — в розслідуванні «Слідства. Інфо».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору