В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Несподіваний конфуз в ефірі ВВС з дітьми: батько прокоментував інцидент

15.03.2017, 18:30      портал «Четверта влада»      Переглядів: 721

Фото з сайту www.bbc.com

Роберт Келлі, доцент Пусанського національного університету, давав інтерв`ю ВВС про імпічмент президента Південної Кореї, коли в кадрі несподівано з`явилися його діти... Пише «Радіо Максимум».

Ну а далі історію ви знаєте. У кімнату забігла його жінка, яка кумедно забрала бешкетників з кімнати. Відео наробило галасу не тільки через те, що викликає сміх, а й тому, що започаткувало у світі декілька дискусій.

1. Усі подумали, що кореянка – нянька. Хоча насправді вона виявилася дружиною. Безліч людей звинувачували однин одного у стереотипному мисленні та расовій нерівності.

2. Наскільки реально працювати з дитиною? І чи завжди дитина заважає на роботі. Українські психологи кажуть, що так!

Але поки в суспільстві відбуваються дискусії Роберт Келлі намагається жити з випадковою славою. І про неї він розповів в інтерв`ю ВВС

– Це щось неймовірне – звичайно, ми зовсім не очікували такої уваги і нічого подібного в нашому житті раніше не траплялося. Нам обірвали всі телефони, надіслали повідомлення в Твіттері і Фейсбуці: будь ласка, зв`яжіться з Бі-бі-сі, ми хочемо взяти ще одне інтерв`ю», – зазначив Келлі.

Так, у чоловіка є дружина (а не нянька!) Чона Кім, син Джеймс (корейський варіант імені - Юсок) та донечка Меріон (Ена).

Побоювання за роботу

Попри те, що першою реакцію суспільства на це відео був сміх, Келлі з дружиною переживали, що ВВС обірве з ним контакти й більше не телефонуватиме, як експерту.

Сам ж Келлі зізнається, що поєднювати роботу й догляд за дітьми буває важко! Його також звинувачували і в поганому ставлені до дітей, бо його перша реакція була намаганням відштовхнути доньку.

– З одного боку, я не хочу, щоб мої діти думали, що їм не можна заходити в мою кімнату. На відео видно, що дочка входить в кімнату, пританцьовуючи, – вона явно відчуває себе дуже комфортно і розкуто. З іншого боку, складно працювати, коли діти шмигають туди-сюди. І це вічна проблема балансу для людей, які іноді працюють з дому, – зізнається він.

По іншу сторону екрану

Чона, дружина, зізнається, що вона помітила, що діти забігли в кімнату до батька, коли дивилася передачу по телевізору.

– Я просто побігла в іншу кімнату! В цей час я навіть не мала змоги все обдумати, ніби відімкнулася, – згадує Чон.

Затримка між скайп-зв`язком і екранною картинкою складає приблизно 20 секунд. Тому Чон навіть не встигла помітити, що в кімнату встиг потрапити і менший син.

– При розмові по Скайпу ти ж бачиш і свою картинку, так що я побачив Ену на екрані, як тільки вона відкрила двері. Я сподівався, що моя дружина це рано чи пізно помітить і знайде спосіб виманити її з кімнати. На відео видно, як я намагаюся як ніби заховати дочку рукою за стілець – це тому що саме там в цій кімнаті, яка служить мені робочим кабінетом, у нас зберігаються іграшки і дитячі книжки. Я сподівався, що, може бути, вона візьме якусь книжку почитати – хоч на півхвилини, щоб можна було просто по-швидкому закінчити інтерв`ю.

А ось коли в кімнату в`їхав син на ходунках – тут вже все, я зрозумів, що зовсім нічого не можу зробити. Думав, може, ви самі перервете інтерв`ю, а я поки посиджу тут, не змінюючи виразу обличчя і роблячи вигляд, що нічого не відбувається – може пронесе, – зізнається Келлі.

Келлі зізнається, що його дуже образив той фак, що суспільство спрйиняло Чону як няньку.

– Комусь здалося ще, що я занадто різко витягла дітей з кімнати. Я просто робила все, що могла в цій надзвичайній ситуації. Я потім вибачилася перед Меріон, – зазначила Чона.

«На мені були штани!»

У світі давно жартують: якщо спілкуєшся по скайпу, то одягнений тільки у верхню частину одягу, а сидіти можна навіть в нижній білизніє Проте, Келлі запевняє, що був в штанах. І ми йому віримо!

Ми знаємо, що ви хочете знову переглянути це відео. Тепер можна й зі спокійною душею – на всі побоювання і стереотипи отримано відповіді. Насолоджуємося!

Live TV gone wrong

THIS. IS. AMAZING.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору