В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Провали «Укравтодору»: погані дороги — водіям, розкішні маєтки — відповідальним чиновникам

05.05.2017, 21:16      hromadske.ua      Переглядів: 1965

Подорожі дорогами України — ризикована справа. Соціальні мережі щодня поповнюються новими фото і відео із погнутими дисками і розірваною гумою. Ями у дорожньому покритті, глибока колійність, вибоїни, гулі із каміння і напливів асфальту, можуть будь-яку поїздку зробити подорожжю в один кінець.

В розслідуванні Олександра Курбатова для програми «Слідство.Інфо» від 22.03.2017: Про те, як розпилюють гроші на будівництві та ремонті доріг. І чому в Україні автошляхи вкрай погані, а маєтки чиновників «Укравтодору» дуже дорогі.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору