В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

«Донори тут зайві»: Куди йдуть державні мільйони, призначені рятувати онкохворих дітей

07.05.2017, 12:00      hromadske.ua      Переглядів: 1171

Один функціонуючий Реєстр не вирішить повністю проблему трансплантації кісткового мозку. Одне відділення не зможе прийняти усіх дітей, кому потрібна пересадка. Але вісім років роботи Реєстру і жодної користі ані для лікарів, ані для хворих, ані для благодійників – тільки гальмують вирішення проблеми.

Марія Землянська з Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» підготувала для «Слідства.Інфо» розслідування про те, як в Україні витрачають кошти на медичну структуру, яка фактично існує лише на папері і про те, як це шкодить хворим дітям і їхнім сім’ям.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору