В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Про нелегальний бурштиновидобуток на Рівненщині та його наслідки показали на France24

09.05.2017, 16:06      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2644

Бурштинокопачі приховують обличчя під час одного з конфліктів у селищі Клесів. Кадр з відео France24

Восьмого травня проект Observers французького телеканалу France24 показав репортаж про нелегальний видобуток бурштину у Рівненській області та його наслідки. У сюжеті йдеться про екологічну шкоду та видобуток на територіях, які відносяться до заповідних, конфлікти між нелегальними старателями та поліцією, соціально-економічні причини та наслідки видобутку.

Журналістам вдалося поспілкуватися зі старателями та показати процес видобутку, ставлення копачів до ситуації навколо легалізації старательської діяльності та погляд декого з місцевих мешканців Полісся, які підтримують нелегальних старателів.

Автори сюжету дякують за допомогу в його підготовці Інні Мулявці з «Екоклубу», журналістці Інні Білецькій та Дмитру Бондару з «Четвертої влади».

Репортаж доступний англійською та французькою мовами.

Observers Direct "Klondike: the Amber Mafia of Western Ukraine"

Watch our latest Observers Direct, on the illegal amber miners of Western Ukraine. A 14-minute report with our Observers Inna Muliavka ( Інна Мулявка ), Inna Biletska ( Інна Білецька ) and Dmytro Bondar. Thanks to NGO Ecoclub Екоклуб and 4vlada.com.

Posted by The Observers - France 24 on Monday, 8 May 2017

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору