В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Запрацював центр юридичної підтримки свободи слова в Україні

16.06.2017, 17:47      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1404

Ілюстраційне фото з humanrights.org.ua

В рамках проекту «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні», який фінансується “Media Legal Defence Initiative” (MLDI), створено Центр юридичної підтримки, та вже сьогодні засновано Раду, яка буде розглядати запити на отримання юридичної допомоги.

Крім експертів ППЛ до складу Ради увійшли досвідчені українські експерти в сфері медіа:

● Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України,
● Наталія Седлецька, авторка і ведуча проекту “Схеми”,
● Євген Радченко, директор з розвитку ГО “Інтерньюз-Україна”,
● Олександр Бурмагін, медіа-юрист ГО “Платформа прав людини”,
● Людмила Опришко, медіа-юрист ГО “Платформа прав людини”.

Нагадуємо, що проект передбачає юридичний супровід інтересів ЗМІ та журналістів в цивільних, адміністративних та кримінальних судових справах.

Для отримання безкоштовної юридичної допомоги ЗМІ або журналісту необхідно подати відповідну он-лайн заявку на веб-сайті ППЛ. Всі запити будуть розглядатися Радою на предмет дотримання професійних стандартів в конкретній ситуації з боку ЗМІ, наявності суспільного інтересу в поширеній інформації або предметі запиту, важливості для забезпечення стандартів свободи вираження і поширення інформації відповідної справи тощо.

Нагадуємо, юридичну допомогу українським журналістам, в тому числі «Четвертій владі» вже багато років надає «Інститут розвитку регіональної преси». Завдяки цій допомозі маємо чимало виграних судових позовів у справах щодо доступу до публічної інформації та жодного програного позову, коли до нас позивалися через розміщення інформації, яка комусь не сподобалася.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору