В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

«Зоряний час»: як живеться в Україні колишньому завгоспу Януковича

30.07.2017, 16:22      hromadske.ua      Переглядів: 7211

Генеральний прокурор Юрій Луценко, нещодавно пообіцяв народним депутатам притягти до відповідальності злочинне угрупування Януковича. Зокрема за корупційні оборудки.

Підлеглі Генпрокурора активно працюють у судах щодо державного обвинувачення Януковича та його спільників. Та чомусь лише тих, які перебувають у Росії. І яким байдуже до вердиктів українського правосуддя.

У цей же час, діячі колишнього режиму, які перебувають в Україні, почуваються напрочуд комфортно і спокійно.

Скандальні законопроекти, сумнівні тендери, переділ сфер впливу — усе це у часи президентства Віктора Януковича відбувалося за стінами непримітної будівлі в самому центрі Києва. Кіноцентр «Зоряний» на Московській був штаб-квартирою Партії Регіонів, а завгоспом «Зоряного» — Андрій Кравець.

Коли чоловік пішов у велику політику, штаб Партії регіонів очолила дружина Кравця — Марина Пелих. Обоє втекли з країни у лютому 2014-го.

Тоді «Зоряний» зайняли активісти Майдану — так журналісти отримали доступ до бухгалтерських документів регіоналів.

Ці папери свідчать — керівник державного управління справами Андрій Кравець займався широким спектром господарських питань — від забезпечення резиденції Януковича продуктами і алкоголем, до відчуження цих самих державних резиденцій.

Чому «завгосп Януковича» досі не відповів за свою діяльність дивіться у розслідуванні Максима Опанасенка для проекту «Слідство.Інфо».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору