В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Як прокурори обростають нерухомістю коштом платників податків

11.09.2017, 21:33      hromadske.ua      Переглядів: 1942

Один із щасливих власників трикімнатних апартаментів на Ризькій  старший слідчий ГПУ Олександр Смітюх. Тривалий час Смітюх нібито поневірявся по гуртожитках.

Просторі апартаменти в найкращих новобудовах Києва безкоштовно переходять у власність обраних прокурорів, силовиків та суддів. Щоб отримати дармові квадратні метри, держслужбовці вигадують неабиякі схеми відчуження нерухомості.

«Так будується корупційний ланцюжок по всій країні: суд-прокуратура-міська адміністрація. Мерія міста і особисто мер має дуже жорстке зчеплення з силовим блоком», — пояснює голова громадської організації «Сектор права» Ліна Клебанова.

Дивіться розслідування Євгенії Моторевської для «Слідство.Інфо».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору