В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

4 причини смертей пацієнтів і як цьому запобігти, – заступник міністра МОЗ

10.11.2017, 21:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1488

Заступник міністра охорони здоров`я Олександр Лінчевський

Чотири причини смертності пацієнтів в Україні, зокрема серед дітей. Про них «Четвертій владі» розповів заступник міністра охорони здоров`я Олександр Лінчевський. Посадовець також пояснив що робить міністерство щоб змінити це, і хто цьому заважає.

Спілкування журналіста Дмитра Бондара із заступником міністра відбулося під час підготовки сюжету «Біла халатність» або чому лікарі не несуть відповідальність за свої помилки.

Подробиці – у 15-тихвилинному відео без коментарів.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору