В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Міжнародний Олімпійський комітет не допустив збірну Росії до зимових ігор-2018, які відбудуться в Південній Кореї. Так закінчився допінговий скандал з російською олімпійською збірною.

«Ще до їхнього переїзду до Києва я побачив запис львівського концерту «Океан Ельзи». Вакарчук стояв на краю сцени та кричав «Я Міккі-Маус, я Міккі-Маус!». Коли Віталій Клімов (перший продюсер гурту — ред.) сказав, що зробить з них супергурт, я, м’яко кажучи, не повірив», — згадує Юрій Нікітінський, дитячий письменник та один з перших піар-менеджерів «Океану Ельзи».

Про масштаби «Справи Майдану» найбільше говорять цифри. Якщо подивитись лише на деякі з них, зокрема, на кількість свідків, стає зрозуміло, що до фіналу ще далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.

Гроза «Батьківщини» і головний біль Мін’юсту - юристи «Bihus.info» презентували результати піврічного тиску за фактами журналістських розслідувань. І заявили про новий етап співпраці з викривачами по всій Україні.

За попередніми підрахунками обсяг лотерейного ринку України за 2016 рік складає близько мільярда гривень. Представники Мінфіну відверто декларують, що жодним чином не можуть контролювати ринок азартного бізнесу, який де-факто незаконний в Україні. Експерти YouControl склали рейтинг та проаналізували компанії-лідери лотерейного бізнесу за виручкою за 2015-2016 рік.

У вівторок, 14 листопада, керівниця одного з департаментів Національного агентства із запобігання корупції Ганна Соломатіна виступила з сенсаційними заявами. За її словами, НАЗК повністю контролює влада через "куратора" з Адміністрації президента. І цей антикорупційний орган використовують для розправи над неугодними політиками та покривання лояльних до влади чиновників.

Чотири причини смертності пацієнтів в Україні, зокрема серед дітей. Про них «Четвертій владі» розповів заступник міністра охорони здоров`я Олександр Лінчевський. Посадовець також пояснив що робить міністерство щоб змінити це, і хто цьому заважає.

Кримінальні справи проти правоохоронців не розслідуються роками. Це стосується не лише слідчих і прокурорів епохи Януковича. Неймовірно довго тягнуться справи й тих правоохоронців, які порушили закон уже за нинішньої влади. Вони вільні, часом їх навіть поновлюють на посадах, попри причетність до пограбувань.

Громадська організація «Антикорупційний штаб» запустила чат-бота, який допоможе чиновникам заповнити е-декларації. Бота назвали Держслужбовець Тарас.

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору