В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Одна із прогалин е-декларацій — статки депутатів та чиновників в анексованому Криму. Перевірити достовірність поданої інформації про нерухомість чи реальний масштаб бізнес-активів на окупованому півострові практично неможливо, тим паче, якщо їх придбали після анексії. За таких обставин легко обійти українське антикорупційне законодавство, адже це майно не «світиться» в українських реєстрах.

У вербну неділю 9 квітня під будинком голови «Центру протидії корупці» Віталія Шабуніна зібрався мітинг, організаторами якого вважали СБУшників. На причетність службовців, зокрема, вказували свідчення активістів Автомайдану, яких запросили відзняти дійство на дрон. На думку Шабуніна, таким чином силовики спробували влаштувати помстиу за позов до Служби безпеки, мета якого зробити декларації працівників органу відкритими.

300 правоохоронців, 123 обшуки, 160 тисяч доларів і кілька автоматів Калашникова – ці вражаючі цифри з’явились на телеекранах України у липні минулого року. Саме тоді у всіх медіа прогриміла спецоперація «Бурштин» на Рівненщині. Викривати нелегальних копачів особисто їздили Генпрокурор Юрій Луценко та глава СБУ Василь Грицак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зробив традиційний фотозвіт

Помстою за е-декларації, СБУшною клоунадою і фарсом називає голова антикорупційної організації «Центрпротидії корупції» Віталій Шабунін вчорашній протест під вікнами його будинку. Шестеро учасників дійства переважно мовчали і не могли пояснити написане на плакатах зі звинуваченнями на адресу Шабуніна. Тим часом активісти Автомайдану повідомляють, що пікет організували СБУшники.

22 студентів. Саме стількох було відраховано на минулій екзаменаційній сесії з філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Як уже повідомляла «Четверта влада», у четвер зранку пройшли обшуки СБУ у квартирі комерційної директорки, а потім генерального директора YouControl Сергія Мільмана. Наразі СБУ прокоментувала причини цього.

У четвер зранку пройшли обшуки у квартирі комерційного директора, а потім генерального директора YouControl - Сергія Мільмана.

Роберт Келлі, доцент Пусанського національного університету, давав інтерв`ю ВВС про імпічмент президента Південної Кореї, коли в кадрі несподівано з`явилися його діти...

Усе транспортне сполучення з окупованими територіями тимчасово зупиняється. Те, що майже два місяці вимагали учасники блокади, затверджено рішенням РНБО.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору