В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

У 2014-му уряд проголосив: на кордоні з Росією з`явиться «Стіна». В уяві українців це мало бути щось схоже на лінію Маннергейма або ізраїльську «Стіну безпеки». Однак вітчизняний варіант виявився з місцевими особливостями.

Голові Центру протидії корупції готують підозру про побиття Всеволода Філімоненка біля Дніпровського військкомату Києва.

Відставивши свої початкові завдання, співробітники Служби безпеки України зосередилися на новому — що є сили тиснути на бізнес, причому заради особистої вигоди.

Чому «завгосп Януковича» досі не відповів за свою діяльність дивіться у розслідуванні Максима Опанасенка для проекту «Слідство.Інфо».

Президент Петро Порошенко видав указ про припинення українського громадянства екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі.

В розслідуванні Наталії Кокоріної для програми «Слідство.Інфо» – продовження теми скандальних забудов в Петропавлівський Борщагівці під Києвом. Спалення машин активістам, що протистоять забудовнику — вже в минулому. Тепер невідомі б`ють адвоката місцевої громади та погрожують журналістам.

Проців — невелике поселення поблизу Києва. Земля тут дуже дорога. А з виходом до води — взагалі безцінна. Укріплений берег, місце для катера, господарська споруда, маєток та майже півгектара землі тут належать першому заступнику голови Одеської облдержадміністрації Олександру Терещуку. І це лише один із низки розкішних об’єктів нерухомості колишнього працівника МВС із 30-річним стажем.

Затока, Одеська область. Тисячі відпочивальників щоліта заповнюють її пляжі та численні бази відпочинку. Про таку туристичну навалу місцеві підприємці та політики раніше і не мріяли.

Житомирська область. Село Білка. Тут, за дві сотні кілометрів від Києва, між ланів та лісів Полісся, розгорнулася політична війна за масштабний видобуток бурштину. Про те, до чиїх рук намагаються прибрати надра села Білка, з’ясовувало «Слідство.Інфо».

Рік тому у Рівному затримали заступника прокурора області та полковника СБУ, потім екс-міліціонерів та Сарненського прокурора. Попри те, що так званою справою «бурштинової мафії» пишалися і хизувалися усі учасники вже вийшли з СІЗО на волю. Чому оголошений генпрокурором Луценком розгром бурштинової мафії не такий уже й розгром – у сюжеті «Слідство.Інфо».

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору