В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Про розкішний маєток під Києвом родини секретаря РНБО Олександра Турчинова. А ще про ресторан, офісні площі та земельні угіддя, про все, що більше личить православному митрополиту, аніж скромному протестантському пастору – у розслідуванні Максима Опанасенка для «Слідство.інфо».

У 2016 році завдяки роботі електронної системи документообігу та електронних систем банківського обслуговування ПриватБанк і його клієнти зекономили понад 560 тонн паперу.

Радіо «Свобода» підготувало п`ять найбільших фейкових новин, більшість з яких так і не були спростовані їхніми творцями.

Офіцери запасу, які отримали звання на військовій кафедрі, будуть проходити службу в Збройних силах України протягом 18 місяців.

Президент США Барак Обама підписав указ про нові санкції щодо Росії.

Шикарні палаци, пачки грошей, і навіть автомобілі «Бентлі» — це все не про голлівудських знаменитостей, а про українських митників. Пояснювати, яким чином працівники митної служби із мізерними зарплатами примудряються заробити всі ці численні статки, мабуть не варто. Журналісти зробили чимало розслідувань про оборудки на українських митницях. Але тепер ще й особисто допитали кількох високопоставлених митників на предмет їхнього майна.

Одним із перших етапів медичної реформи стане реорганізація системи екстреної допомоги. DW з`ясувала, чому з неї почали і що зміниться для пацієнтів.

Українські платники податків в день Святого Миколая знайдуть у себе під подушкою Приватбанк. Вони в черговий раз заплатять за помилки, яких можна було не робити.

В розслідуванні Дмитра Гнапа для програми «Слідство.Інфо» – про те, скільки коштує мандат народного депутата від президентського блоку і скільки довелося заплатити за дозвіл балотуватися скандальному бізнесмену Олександру Онищенку.

Для максимального задоволення попиту на перевезення під час зимових свят Укрзалізниця вже відкрила продаж квитків на 13 додаткових поїздів на 100 рейсів у популярних напрямках.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору