В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Місяць тому на Рівненщині скоїли черговий напад на скупника бурштину. Цього разу ціна десяти кілограмів каменю стала ціною життя. На Поліссі такий інцидент далеко не вперше. Про подібні грабежі зазвичай не повідомляють, адже увесь цей бізнес – нелегальний. Розголосу набувають лиш ті випадки де є вогнепальні поранення або вбивства. Інколи такі інциденти вражають. Чого лиш варта історія китаянки Тао Хуей. Про це – у сюжеті Дмитра Бондара для Слідство.інфо.

Журналісти-розслідувачі можуть перевіряти тендери багатьох державних підприємств. Але тільки не «Укроборонпрому». Закупівлі цього державного концерну суворо засекречені, і як він витрачає багатомільярдний бюджет суспільству майже нічого не відомо.

Вживання наркотиків в деяких колоніях доходить до 90% усіх в’язнів. А тюремне начальство не просто на це дивиться крізь пальці, часом воно саме постачає ув’язненим наркотики.

Для забезпечення незалежності від поставок вугілля з ОРДЛО в найближчі місяці потрібно реалізувати ряд заходів і проектів.

Півтора мільйона українців за останні три роки втратили свої гроші в банках, які луснули.

Тестування кандидатів до складу нового Верховного Суду розпочнеться вже цього місяця.

Журналіст програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" Леся Іванова відзняла недобудовану дачу екс-регіонала та колишнього міністра енергетики Юрія Бойка на Осокорках у Києві.

Новий голова Національної поліції Сергій Князєв все життя пропрацював в органах внутрішніх справ. Та мало хто знає, що він ще й два роки відслужив у Радянській армії в Азербайджані та Абхазії, а в 2010 році через суд зобов`язав МВС надати йому за це статус учасника бойових дій. Його син та невістка здобули освіту у Національній академії внутрішніх справ, де Сергій Князєв викладав, працюючи в поліції. Чимало років Сергій Князєв провів у боротьбі з бандитами і одного разу мало не поплатився за це сім`єю.

Сьогоднішнім вечором міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс Прем`єр-міністру Володимиру Гройсману кандидатуру екс-очільника поліції Рівненщини Сергія Князєва на призначення голови Національної поліції України. Прем`єр-міністр прийме рішення про внесення поданої кандидатури на завтрашньому засіданні КабМіну.

При допомозі ЄС місто вирішило розвивати транспортну мережу та зробити її комфортною. За 2007-2013 роки багато було закуплено нових тролейбусів, побудовано нові лінії, транспортна інфраструктура була модернізована.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору