В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Виробники меблів уважно стежать за світовими тенденціями у дизайні інтер’єрів та постійно пропонують актуальні моделі. Тренди 2017 року вражають своєю різноманітністю, тому кожен покупець може знайти на сайті магазину меблів Табуретка модель, яка ідеально доповнить будь-який інтер’єр.

Низка українських компаній та банків зазнають хакерських атак.

Служба безпеки України не знайшла підтверджень участі полковника Матковського, причетного до організації замовного мітингу під будинком голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, і не бачить підстав для притягнення свого співробітника до відповідальності.

19 червня детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали 7 осіб, підозрюваних у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.

В рамках проекту «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні», який фінансується “Media Legal Defence Initiative” (MLDI), створено Центр юридичної підтримки, та вже сьогодні засновано Раду, яка буде розглядати запити на отримання юридичної допомоги.

Із 68 кримінальних проваджень, в яких НАБУ і САП скерували обвинувальний акт до суду, 24 залишаються без судового розгляду.

В минулому році обласні центри України продали більше 350 приміщень, майже у третині випадків зацікавлені політики та олігархи, і це не враховуючи місцевих чиновників. Наш коллега Олександр Волошин провів власне розслідування у розрізі кожного з обласних центрів України, дослідивши, хто купував комунальну нерухомість у 2016 році.

Понад рік тому «Слідство.Інфо» провело журналістське розслідування зловживань у Товаристві Червоного Хреста. Тоді з`ясувалося, що в українському осередку організації торгують гуманітарною допомогою, що безкоштовно надходить від закордонних благодійників. Цей матеріал «Слідства.Інфо» викликав чималий резонанс, який зрештою, призвів до того, що народні депутати відмовилися виділяти бюджетні гроші українському «Червоному Хресту». Вони не були впевненими, що державні кошти використають належним чином.Тема торгівлі гуманітарною допомогою в Україні виявилася масштабною. «Слідство.Інфо» довідалося, хто і як, під виглядом гуманітарної допомоги, завозить в Україну численні комерційні вантажі, не сплачуючи при цьому податки і прикриваючись фіктивними благодійними фондами. Про все це у сюжеті Євгенії Моторевської для програми «Слідство.Інфо».

За скільки сьогодні реально придбати нерухомість у новобудові в двох популярних містах України – Львові й Одесі? Де квартири дешевші?

До санкційного списку, наказ про оновлення якого 16 травня підписав президент Порошенко, увійшли «Аерофлот», соцмережі «Вконтакте», «Одноклассники», компанія «Яндекс», ТОВ 1С та інші.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору