В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

22 студентів. Саме стількох було відраховано на минулій екзаменаційній сесії з філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Як уже повідомляла «Четверта влада», у четвер зранку пройшли обшуки СБУ у квартирі комерційної директорки, а потім генерального директора YouControl Сергія Мільмана. Наразі СБУ прокоментувала причини цього.

У четвер зранку пройшли обшуки у квартирі комерційного директора, а потім генерального директора YouControl - Сергія Мільмана.

Роберт Келлі, доцент Пусанського національного університету, давав інтерв`ю ВВС про імпічмент президента Південної Кореї, коли в кадрі несподівано з`явилися його діти...

Усе транспортне сполучення з окупованими територіями тимчасово зупиняється. Те, що майже два місяці вимагали учасники блокади, затверджено рішенням РНБО.

Завдяки електронному декларуванню суспільство дізналося про статки практично всіх правоохоронців. Своє майно змушені були показати прокурори, керівники поліції і навіть судді з митниками.Єдине силове відомство, яке домоглось права не публікувати електронні декларації, – це Служба безпеки України. Керівництво СБУ оголосило інформацію про статки своїх працівників державною таємницею, розголошення якої може завдати їм непоправної шкоди.

Знімальна група «Громадського» провела кілька днів з учасниками транспортної блокади Донбасу, аби розібратись, де правда, а де вигадка в повідомленях про протест, що поставив на межу зупинки ряд промислових підприємтств-гігантів. Чи правда, що на «редутах» чергують алкоголіки і безробітні. Чи справді противників торгівлі з «ДНР» та «ЛНР» не підтримує місцеве населення, хто з політиків фінансує блокаду, чого саме вимагають протестувальники та коли готові будуть покинути свої «блок-пости». Про все це у репортажі і матеріалі Громадського.

З початку існування патрульної поліції в містах України і до теперішнього часу відбулося 542 дорожньо-транспортні пригоди з участю автомобілів патрульної поліції. Майже половина ДТП – з вини водіїв патрульних автомобілів.

Нещодавно призначений на посаду голови Національної поліції України Сергій Князєв двічі отримав статус учасника бойових дій. Вперше бойове посвідчення йому видали у 2011 році за виконання службових обов`язків під час проходження строкової військової служби у 1989-1991 роках в Азербайджані та Абхазії. Вдруге посвідчення УБД Сергій Князєв отримав у вересні 2015 року за участь в АТО під час роботи на Донеччині.

Блокада окупованих районів Донбасу — тема номер один останніх тижнів. Влада наполягає: якщо купувати вугілля за кордоном, доведеться знову піднімати тарифи на електроенергію. Але вугілля з окупованих територій становить лише третину від загального обсягу споживання цього палива українськими електростанціями.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору