В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

У 2014 році Державіаслужба планувала заборонити доступ до нових авіамаршрутів компаніям, які мають заборгованість перед державою. Однак тодішній голова Державіаслужби Денис Антонюк, який більшу частину професійного життя працював в МАУ, після консультацій з юристом МАУ, погодився прибрати вимогу щодо сплати боргів.

Заступниця керівника Одеської митниці Лариса Ареф’єва, затримана на хабарі в 50 тис дол восени 2015 року, призначена начальником відділу митного аудиту Департаменту аудиту Державної фіскальної служби.

19 січня у Верховній Раді України був зареєстрований проект №5670 «Закону про державну мову», яким пропонується значно розширити і закріпити використання української мови як державної у ЗМІ, виробництві і розповсюдженні фільмів й серіалів, а також у сфері реклами і книговиданні.

Про розкішний маєток під Києвом родини секретаря РНБО Олександра Турчинова. А ще про ресторан, офісні площі та земельні угіддя, про все, що більше личить православному митрополиту, аніж скромному протестантському пастору – у розслідуванні Максима Опанасенка для «Слідство.інфо».

У 2016 році завдяки роботі електронної системи документообігу та електронних систем банківського обслуговування ПриватБанк і його клієнти зекономили понад 560 тонн паперу.

Радіо «Свобода» підготувало п`ять найбільших фейкових новин, більшість з яких так і не були спростовані їхніми творцями.

Офіцери запасу, які отримали звання на військовій кафедрі, будуть проходити службу в Збройних силах України протягом 18 місяців.

Президент США Барак Обама підписав указ про нові санкції щодо Росії.

Шикарні палаци, пачки грошей, і навіть автомобілі «Бентлі» — це все не про голлівудських знаменитостей, а про українських митників. Пояснювати, яким чином працівники митної служби із мізерними зарплатами примудряються заробити всі ці численні статки, мабуть не варто. Журналісти зробили чимало розслідувань про оборудки на українських митницях. Але тепер ще й особисто допитали кількох високопоставлених митників на предмет їхнього майна.

Одним із перших етапів медичної реформи стане реорганізація системи екстреної допомоги. DW з`ясувала, чому з неї почали і що зміниться для пацієнтів.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору