В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Соціальна мережа «Вконтакте» більш популярна серед українців ніж Facebook, а його користувачі не менш освічені ніж прихильники Twitter.

Восьмого травня французький телеканал France24 показав репортаж про нелегальний видобуток бурштину у Рівненській області та його наслідки. У сюжеті йдеться про екологічну шкоду та видобуток на територіях, які відносяться до заповідних, конфлікти між нелегальними старателями та поліцією, соціально-економічні причини та наслідки видобутку.

Один функціонуючий Реєстр не вирішить повністю проблему трансплантації кісткового мозку. Одне відділення не зможе прийняти усіх дітей, кому потрібна пересадка. Але вісім років роботи Реєстру і жодної користі ані для лікарів, ані для хворих, ані для благодійників – тільки гальмують вирішення проблеми.

Подорожі дорогами України — ризикована справа. Соціальні мережі щодня поповнюються новими фото і відео із погнутими дисками і розірваною гумою. Ями у дорожньому покритті, глибока колійність, вибоїни, гулі із каміння і напливів асфальту, можуть будь-яку поїздку зробити подорожжю в один кінець.

Призначення дренажних насосів розшифровується вже в самій назві. Адже "drainage" англійською означає “осушення”, а ці агрегати саме допомагають позбутися від надлишків води та відводять вологу. Крім того, дренажний насос оперативно видаляє воду, яка прибуває та таким чином запобігають затопленню.

Одна із прогалин е-декларацій — статки депутатів та чиновників в анексованому Криму. Перевірити достовірність поданої інформації про нерухомість чи реальний масштаб бізнес-активів на окупованому півострові практично неможливо, тим паче, якщо їх придбали після анексії. За таких обставин легко обійти українське антикорупційне законодавство, адже це майно не «світиться» в українських реєстрах.

У вербну неділю 9 квітня під будинком голови «Центру протидії корупці» Віталія Шабуніна зібрався мітинг, організаторами якого вважали СБУшників. На причетність службовців, зокрема, вказували свідчення активістів Автомайдану, яких запросили відзняти дійство на дрон. На думку Шабуніна, таким чином силовики спробували влаштувати помстиу за позов до Служби безпеки, мета якого зробити декларації працівників органу відкритими.

300 правоохоронців, 123 обшуки, 160 тисяч доларів і кілька автоматів Калашникова – ці вражаючі цифри з’явились на телеекранах України у липні минулого року. Саме тоді у всіх медіа прогриміла спецоперація «Бурштин» на Рівненщині. Викривати нелегальних копачів особисто їздили Генпрокурор Юрій Луценко та глава СБУ Василь Грицак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зробив традиційний фотозвіт

Помстою за е-декларації, СБУшною клоунадою і фарсом називає голова антикорупційної організації «Центрпротидії корупції» Віталій Шабунін вчорашній протест під вікнами його будинку. Шестеро учасників дійства переважно мовчали і не могли пояснити написане на плакатах зі звинуваченнями на адресу Шабуніна. Тим часом активісти Автомайдану повідомляють, що пікет організували СБУшники.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору