В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

В рамках проекту «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні», який фінансується “Media Legal Defence Initiative” (MLDI), створено Центр юридичної підтримки, та вже сьогодні засновано Раду, яка буде розглядати запити на отримання юридичної допомоги.

Із 68 кримінальних проваджень, в яких НАБУ і САП скерували обвинувальний акт до суду, 24 залишаються без судового розгляду.

В минулому році обласні центри України продали більше 350 приміщень, майже у третині випадків зацікавлені політики та олігархи, і це не враховуючи місцевих чиновників. Наш коллега Олександр Волошин провів власне розслідування у розрізі кожного з обласних центрів України, дослідивши, хто купував комунальну нерухомість у 2016 році.

Понад рік тому «Слідство.Інфо» провело журналістське розслідування зловживань у Товаристві Червоного Хреста. Тоді з`ясувалося, що в українському осередку організації торгують гуманітарною допомогою, що безкоштовно надходить від закордонних благодійників. Цей матеріал «Слідства.Інфо» викликав чималий резонанс, який зрештою, призвів до того, що народні депутати відмовилися виділяти бюджетні гроші українському «Червоному Хресту». Вони не були впевненими, що державні кошти використають належним чином.Тема торгівлі гуманітарною допомогою в Україні виявилася масштабною. «Слідство.Інфо» довідалося, хто і як, під виглядом гуманітарної допомоги, завозить в Україну численні комерційні вантажі, не сплачуючи при цьому податки і прикриваючись фіктивними благодійними фондами. Про все це у сюжеті Євгенії Моторевської для програми «Слідство.Інфо».

За скільки сьогодні реально придбати нерухомість у новобудові в двох популярних містах України – Львові й Одесі? Де квартири дешевші?

До санкційного списку, наказ про оновлення якого 16 травня підписав президент Порошенко, увійшли «Аерофлот», соцмережі «Вконтакте», «Одноклассники», компанія «Яндекс», ТОВ 1С та інші.

Соціальна мережа «Вконтакте» більш популярна серед українців ніж Facebook, а його користувачі не менш освічені ніж прихильники Twitter.

Восьмого травня французький телеканал France24 показав репортаж про нелегальний видобуток бурштину у Рівненській області та його наслідки. У сюжеті йдеться про екологічну шкоду та видобуток на територіях, які відносяться до заповідних, конфлікти між нелегальними старателями та поліцією, соціально-економічні причини та наслідки видобутку.

Один функціонуючий Реєстр не вирішить повністю проблему трансплантації кісткового мозку. Одне відділення не зможе прийняти усіх дітей, кому потрібна пересадка. Але вісім років роботи Реєстру і жодної користі ані для лікарів, ані для хворих, ані для благодійників – тільки гальмують вирішення проблеми.

Подорожі дорогами України — ризикована справа. Соціальні мережі щодня поповнюються новими фото і відео із погнутими дисками і розірваною гумою. Ями у дорожньому покритті, глибока колійність, вибоїни, гулі із каміння і напливів асфальту, можуть будь-яку поїздку зробити подорожжю в один кінець.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору