В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Паперові шпалери з̓явилися дуже давно, ставши особливо популярними у XVIII столітті. Але для того, щоб надати своїй оселі більшої краси, заможні люди запрошували до себе відомих художників для розпису стін. Вже у наступному столітті світ побачив альтернативний варіант — фотошпалери, що надали змогу прикрашати реалістичними сюжетами свої домівки всім, не витрачаючи великі кошти.

Добровільне медичне страхування з кожним роком набирає все більше популярності як у приватних клієнтів, так і у компаній і організацій. Також його зможуть оцінити люди, які віддають перевагу зручному i швидкому обслуговуванню. Медичне страхування забезпечує почуття впевненості, якщо Ви потребуєте в лікарській допомозі, і допомагає знизити ризики, пов`язані з Вашими витратами на лікування або витратами на лікування близьких. Добровільне медичне страхування покриває витрати на лікарську допомогу і дає право неодмінно і в короткі терміни потрапити на прийом до лікаря.

22 студентів. Саме стількох було відраховано на минулій екзаменаційній сесії з філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Як уже повідомляла «Четверта влада», у четвер зранку пройшли обшуки СБУ у квартирі комерційної директорки, а потім генерального директора YouControl Сергія Мільмана. Наразі СБУ прокоментувала причини цього.

У четвер зранку пройшли обшуки у квартирі комерційного директора, а потім генерального директора YouControl - Сергія Мільмана.

Роберт Келлі, доцент Пусанського національного університету, давав інтерв`ю ВВС про імпічмент президента Південної Кореї, коли в кадрі несподівано з`явилися його діти...

Усе транспортне сполучення з окупованими територіями тимчасово зупиняється. Те, що майже два місяці вимагали учасники блокади, затверджено рішенням РНБО.

Завдяки електронному декларуванню суспільство дізналося про статки практично всіх правоохоронців. Своє майно змушені були показати прокурори, керівники поліції і навіть судді з митниками.Єдине силове відомство, яке домоглось права не публікувати електронні декларації, – це Служба безпеки України. Керівництво СБУ оголосило інформацію про статки своїх працівників державною таємницею, розголошення якої може завдати їм непоправної шкоди.

Знімальна група «Громадського» провела кілька днів з учасниками транспортної блокади Донбасу, аби розібратись, де правда, а де вигадка в повідомленях про протест, що поставив на межу зупинки ряд промислових підприємтств-гігантів. Чи правда, що на «редутах» чергують алкоголіки і безробітні. Чи справді противників торгівлі з «ДНР» та «ЛНР» не підтримує місцеве населення, хто з політиків фінансує блокаду, чого саме вимагають протестувальники та коли готові будуть покинути свої «блок-пости». Про все це у репортажі і матеріалі Громадського.

З початку існування патрульної поліції в містах України і до теперішнього часу відбулося 542 дорожньо-транспортні пригоди з участю автомобілів патрульної поліції. Майже половина ДТП – з вини водіїв патрульних автомобілів.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору