В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Тестування кандидатів до складу нового Верховного Суду розпочнеться вже цього місяця.

Журналіст програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" Леся Іванова відзняла недобудовану дачу екс-регіонала та колишнього міністра енергетики Юрія Бойка на Осокорках у Києві.

Новий голова Національної поліції Сергій Князєв все життя пропрацював в органах внутрішніх справ. Та мало хто знає, що він ще й два роки відслужив у Радянській армії в Азербайджані та Абхазії, а в 2010 році через суд зобов`язав МВС надати йому за це статус учасника бойових дій. Його син та невістка здобули освіту у Національній академії внутрішніх справ, де Сергій Князєв викладав, працюючи в поліції. Чимало років Сергій Князєв провів у боротьбі з бандитами і одного разу мало не поплатився за це сім`єю.

Сьогоднішнім вечором міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс Прем`єр-міністру Володимиру Гройсману кандидатуру екс-очільника поліції Рівненщини Сергія Князєва на призначення голови Національної поліції України. Прем`єр-міністр прийме рішення про внесення поданої кандидатури на завтрашньому засіданні КабМіну.

При допомозі ЄС місто вирішило розвивати транспортну мережу та зробити її комфортною. За 2007-2013 роки багато було закуплено нових тролейбусів, побудовано нові лінії, транспортна інфраструктура була модернізована.

У 2014 році Державіаслужба планувала заборонити доступ до нових авіамаршрутів компаніям, які мають заборгованість перед державою. Однак тодішній голова Державіаслужби Денис Антонюк, який більшу частину професійного життя працював в МАУ, після консультацій з юристом МАУ, погодився прибрати вимогу щодо сплати боргів.

Заступниця керівника Одеської митниці Лариса Ареф’єва, затримана на хабарі в 50 тис дол восени 2015 року, призначена начальником відділу митного аудиту Департаменту аудиту Державної фіскальної служби.

19 січня у Верховній Раді України був зареєстрований проект №5670 «Закону про державну мову», яким пропонується значно розширити і закріпити використання української мови як державної у ЗМІ, виробництві і розповсюдженні фільмів й серіалів, а також у сфері реклами і книговиданні.

Про розкішний маєток під Києвом родини секретаря РНБО Олександра Турчинова. А ще про ресторан, офісні площі та земельні угіддя, про все, що більше личить православному митрополиту, аніж скромному протестантському пастору – у розслідуванні Максима Опанасенка для «Слідство.інфо».

У 2016 році завдяки роботі електронної системи документообігу та електронних систем банківського обслуговування ПриватБанк і його клієнти зекономили понад 560 тонн паперу.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору