В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Мало не щотижня Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомляє про гучне затримання чергового корупціонера. Фотографії пачок грошей і серйозні звинувачення фігурують в кожній заяві Генпрокурора. Але після того, як галас вщухне, чим закінчуються ці акції Генпрокуратури?

Після запуску Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, наступним кроком для реформування старої правоохоронної системи має стати створення Державного бюро розслідувань.

Президент України Петро Порошенко має віллу на півдні Іспанії. Втім, українці про неї нічого не знають. Президент її ніколи не вносив до своєї декларації, бо оформлена вілла на його іспанську фірму. Відтак декларувати її як власну нерухомість президент не вважає за необхідне.

Для збереження контролю над бізнесом народним депутатам не обов`язково бути безпосередніми номінальними власниками своїх компаній. Непрямий контроль над фірмою дозволяє, залишаючись в рамках законодавства не афішувати бізнес-діяльність серед виборців, оптимізувати оподаткування, захиститися від рейдерських атак, а також ускладнити завдання правоохоронним органам під час потенційних антикорупційних розслідувань.

Або ти здаси декларацію або декларація здасть тебе.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі подає у відставку.

Навесні 2017 року в Англії очікується по-справжньому проривна реформа у сфері боротьби з фінансовими злочинами і корупцією – введення unexplained wealth order.

Міністр охорони здоров`я України Уляна Супрун в інтерв`ю «Новое время» розповіла, які важливі зміни чекають українську медицину з 1 січня 2017 року.

Партнери діамантового прокурора Олександра Корнійця по антикорупційній ГО «Неможлива корупція» напиляли сестрі прокурора десятки гектарів землі. А Укравтодор не хоче іноземного нагляду за дорогами і тепер буде контролювати сам себе.

21 жовтня в Києві відкриється перший український бізнес-форум «Україна – країна підприємців» для молодих підприємців і тих, хто мріє про власну справу. Його організатори Український союз промисловців і підприємців за підтримки ПриватБанку прагнуть показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості й перспективи для втілення їхніх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи та продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору