В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Міністерство внутрішніх справ нагороджує зброєю депутатів, суддів, прокурорів, прем"єр-міністрів та телеведучих. І не тільки. МВС не розкриває імен власників зброї, але «Наші гроші» три місяці бомбардували міністерство запитами і їм вдалося з’ясувати перелік нагороджених.

Є нардепи з багатими деклараціями без бізнесу, є нардепи з багатими деклараціями і бізнесом а є - Руслан Сольвар. Людина, яка заробляє сотні мільйонів на тендерах і при цьому – що та церковна миша у декларації.

Як в`язні на Одещині стали для адміністрації одним із засобів виробництва. І як живе керівник одеських тюрем, який налагодив в колоніях масову підприємницьку діяльність.

Батько нового держесекретаря МВС Олексія Тахтая у липні 2016 року оформив у власність два позашляховики. Такі дані знайшов у реєстрі транспортних засобів Міністерства внутрішніх справ проект «Народне НАЗК».

Журналісти програми «Схеми» продовжують стежити за тим, як спеціально створена комісія і далі обирає керівників у різні державні органи – на відповідальні посади категорії «А». У минулих випусках вони показали, як комісія віддала найвищі бали та обрала переможцем конкурсу на посаду голови Миколаївської облдержамдімінстарції – депутата Олексія Савченка, попри те, що він припустився численних помилок у своїй письмовій презентації, а тест із 40 складних питань склав блискавично швидко – всього за 6 хвилин.

Попри війну з північним сусідом, «Укроборонпром» продовжує закуповувати російські запчастини для української військової техніки. За грифом «таємно», українська державна оборонна компанія приховує не лише факти таких закупівель, а й завищену в кілька разів ціну.

Майже повна безкарність нахабних та забезпечених молодків призводить до регулярного скоєння ДТП чи бійок в публічних місцях. Один з таких шокуючих випадків влітку стався в Миколаєві.​

Одна з постмайданних реформ у дії – це реформа державної служби. Відтепер чиновників категорії «А» на посаду відбирає спеціальна комісія, а не призначає одноосібно президент чи уряд. Основна ціль новведення – унеможливити корупційні призначення, коли на посаду призначають близьку людину або просто претендент платить хабар за портфель. Чи спрацювала ця реформа? Як проходять конкурси? Чи це раптом не нова фікція?

Державне підприємство «Укрінмаш», яке входить в концерн «Укроборонпром», накупило російських комлектуючих через британську фірму-посередника. Купували двигуни для БТРів та гусеничні стрічки для танків. При чому, купували за завищеною в кілька разів ціною. А нитки від британської фірми все одно тягнуться в Росію.

Безкоштовний український ресурс обміну файлів EX.UA прийняв рішення про закриття.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору