В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Для створення нової коаліції вже є 226 голосів. Про це в ефірі 5 каналу заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман. Вона запевнила- переформатування коаліції відбудеться раніше, ніж за 30 днів.

Зараз триває період Великого посту, і всі православні християни хочуть причаститися Святих Дарів. Друкуючи ці матеріали, ми хочемо, по-перше, нагадати собі про те, що треба підходити достойно до причастя, щоб воно не стало нам в суд і в осуд, і по-друге, вкотре хочемо нагадати про одну з найбільших проблем нашої Церкви – занепад євхаристичної свідомості у більшості її членів, як духовенства, так і вірних.

Президент Віктор Янукович створив Національний антикорупційний комітет. Згідно з указом, який оприлюднений на сайті глави держави, цей комітет є консультативно-дорадчим органом при президенті.

26 лютого найбільший у світі виробник продуктів харчування і напоїв швейцарська фірма Nestlé SA оголосила про придбання ТОВ Техноком, одного з найбільших учасників українського ринку продуктів швидкого приготування і приправ під торговою маркою Мівіна.

В Москве на 39-м году жизни скончался известный актер Владислав Галкин. Об этом сообщил представитель управления информации столичного ГУВД. "Позвонили родственники, обеспокоенные, что никто не отвечает на телефонные звонки. На место приехали сотрудники МЧС вместе с милицией и вскрыли дверь.

Черная икра дорогая, поэтому мошенники ее подделывают.

Посетители дорогих ресторанов Берлина и Амстердама за поедением свежей спаржи с полей Чешской Республики вряд ли представляют, что их любимое блюдо находится на столе благодаря адской работе современных рабов. Мужчин и женщин из бедных стран, которых заманили лживыми обещаниями, удерживали в плену, били и угрожали оружием…

Віктор Янукович сьогодні назвав прізвища кандидатів, які можуть очолити Уряд.

Вищий адмінсуд України продовжує розглядати позов Юлії Тимошенко щодо оскарженння результатів другого туру виборів. Представники позивача викликали 17 свідків, зокрема чотирьох членів Центрвиборчкому.

Вищий адміністративний суд України частково задовольнив позов Юлії Тимошенко і взяв справу до провадження.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору