В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

За деякими оцінками, насильство в сім’ї стосується чи не кожної другої жінки. І проблема тут полягає в стереотипах і в нерозумінні фахівцями – правоохоронними органами, суддями, державними службовцями. Особливо гострою ця проблема є для сільської місцевості, – повідомила 13 березня під час доповіді у Львові про насильство над жінками заступник голови «Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Марта Чумало.

Українські вузи звільнюються від куріння. Так, з березня 2010 року куріння повністю заборонено в Ужгородському національному університеті. Цьому передував прояв громадської небайдужості самих студентів, які рік тому виступили зі зверненням щодо права на вільне від тютюну приміщення.

УАВПП за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” для видавців, головних редакторів, журналістів, що докладають зусилля для підвищення якості аналітики у власних виданнях, проводять майстер-клас "Професійний підхід в роботі з аналітикою в ЗМІ".

Нову коаліцію, прем\´єра та Уряд Україна отримала в один день. Спершу народилася парламентська більшість: це сталося швидко і з самого ранку. Коаліція отримала назву "Стабільність та реформи" та увібрала у себе 235 народних депутатів: це фракції регіоналів, комуністів та литвинівців у повному складі, 4 позафракційники та 12 БЮТівців з НУНСівцями.

Вийшов у світ часопис Анонімних Алкоголіків України «Джерело».

12 березня у м. Сімферополь відбудеться круглий стіл «Замовні матеріали в українських ЗМІ: моніторинг та правова оцінка». В ході круглого столу буде оприлюднена динаміка кількості замовних матеріалів в кримській пресі та загальнонаціональних виданнях в ході виборів-2010.

«Телекритика» і кампанія «Майбутнє без куріння» оголошують про старт тематичного конкурсу журналістської майстерності «Розвіймо димову завісу!»

Але в ній працює дедалі більше жінок... Опитування ТК. Відповідають Сергій Неретін, Катерина Хінкулова, Отар Довженко, Катерина Горчинська, Мустафа Найєм, Олександр Мартиненко, Світлана Панюшкіна, Соня Кошкіна, Валерій Іванов, Олександр Піддубний, Ганна Шеремет, Ганна Безлюдна, Олексій Бобровников.

Для створення нової коаліції вже є 226 голосів. Про це в ефірі 5 каналу заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман. Вона запевнила- переформатування коаліції відбудеться раніше, ніж за 30 днів.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору