В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Фотовідеоролик про Чорнобиль та Припять, де побували рівненські журналісти Сергій Табаков та Олександр Поліщук.

Українські екологи та активісти взяли участь у Всесвітній кліматичній акції під час міжнародної конференції з питань зміни клімату у Копенгагені. У такій пішій ході-марші загалом взяли участь близько 100 тисяч осіб.

Календар виборів Президента України 2010

Повноваження Президента України

Громадянська мережа ОПОРА щиро підтримує бажання громадян України прийти на вибори та реалізувати своє право на волевиявлення. Згідно соціологічного дослідження, проведеного Міжнародною Фундацією Виборчих Систем (IFES), 65% українців точно голосуватимуть, та ще 21% можливо підуть на вибори, що в сумі дає позитивний результат – 86% громадян висловили бажання скористатися своїм виборчим правом.

27 листопада 2009 року в Конференц-залі «Президент Готелю» в Києві відбулася церемонія нагородження переможців ІІІ Національного конкурсу на кращі журналістські розслідування, що висвітлюють корупцію в Україні, оприлюднені у національних та регіональних ЗМІ. Адміністратором конкурсу виступила ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП).

Громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси» запрошує журналістів регіональних друкованих та онлайн ЗМІ, які займаються висвітленням виборів, взяти участь у дводенних тренінгах «Редакційні стандарти та правові аспекти висвітлення виборів» в рамках проекту «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк за підтримки АМР США.

Головний санлікар добре пам’ятає, що спілкувався з Ониськівим у суботу 17 жовтня. Про предмет телефонної розмови у цей день пам’ятає і Ониськів. От тільки по суті обидва лікарі знову "розходяться у свідченнях". Висновок один – чиновників варто перевірити на предмет амнезії

Цього року в установах та організаціях охорони здоров’я  викрито 307 злочинів, пов’язаних із посяганням на бюджетні кошти при здійсненні закупівель лікарських препаратів. Про це повідомив під час прес-конференції 17 листопада ц.р. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

Найбільше грошей на рахунку в банку у Тігіпка – більше 40 мільйонів. Найбільшими землевласниками серед кандидатів є Віктор Ющенко (13 гектарів) та Олег Рябоконь (11 гектарів).

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору