В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

3 липня Європейська Комісія виділила пакет допомоги обсягом 40 млн. євро на фінансування низки програм у таких сферах, як зміцнення культурної політики та громадянського суспільства, підтримка мережевої співпраці малих і середніх підприємств, прикордонний контроль, забезпечення якості повітря та запобігання природним катастрофам.

У кінці червня почастішали напади на знімальні групи телеканалів та перешкоджання професійній діяльності журналістів. Про це свідчить щомісячний "Моніторинг свободи слова", що проводить ГО "Інститут Масової Інформації".

Протягом  червня бригади контролерів та ревізорів  Львівської залізниці виявили 671 безбілетника, 206 порушників оштрафували на суму 6 176,4 грн., а 468 осіб висадили з вагонів.

Українські підлітки, які живуть на вулиці (так звана група ризику) знаходяться в центрі епідемії ВІЛ-інфікування через недостатні знання, відсутність доступу до профілактичних послуг і соціальної підтримки.

Львівська залізниця оголосила конкурс на оренду 24 вагонів-ресторанів та 10 вагонів-кафе, які входять до складу поїздів сполученням Ужгород - Київ, Івано-Франківськ - Київ, Львів - Київ, Чернівці - Київ, Ковель - Одеса, Львів - Одеса,  Львів - Херсон, Львів - Москва, Львів - Санкт-Петербург, Львів - Адлер, Львів - Сімферополь, Ковель - Москва, Ковель - Сімферополь, Івано-Франківськ - Москва.

11 червня 2009 р. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко спілкувався з представниками засобів масової інформації про результати роботи  з гарантування безпеки дорожнього руху. На цій зустрічі Міністр ознайомив журналістів із розпорядженням, яким регламентується порядок несення служби працівниками ДПС ДАІ  МВС України. Водночас Юрій Луценко закликав журналістів  спільно контролювати дотримання виконання цього розпорядження.

У 2008 році 17 громадських організацій із 13 областей України, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», провели моніторинг діяльності інституту українського Омбудсмена.

З червня цього року набирають чинності зміни, які 1 жовтня 2008 року були внесені Парламентом нашої держави до Закону України „Про нотаріат”. Частина цих змін набрали чинності вже з 2 грудня 2008 року.

Він вважає, що абсолютно всі люди на планеті – егоїсти, і він – теж. Однак щиро зізнається, що давно не їсть м’яса, бо йому жаль тварин, яких вбивають просто заради їжі. А ще, спостерігаючи, що відбувається в Україні – не по телевізору, а в реальному житті – робить висновок, що нашим політикам немає діла ні до країни, ні до людей.

Одним із кроків у напрямку розширення спектру послуг залізниці стало відновлення Львівською залізницею руху пасажирського потяга сполученням Львів-Краків-Вроцлав. Таке рішення продиктоване очікуваним зростанням пасажиропотоку у напрямку Польщі та зворотньо у період підготовки до Євро-2012 та під час самого футбольного форуму.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору