В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Як виборці голосували за лідерів першого туру президентських виборів 2010 по регіонах України.

Президентські вибори 2010, перший тур: резільтати голосування на закордонних дільницях.

«Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні» - спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні презентували результати нового соціологічного опитування щодо насильства в українських сім’ях.

Інфографіка Інституту розвитку регіональної преси.

Фотовідеоролик про Чорнобиль та Припять, де побували рівненські журналісти Сергій Табаков та Олександр Поліщук.

Українські екологи та активісти взяли участь у Всесвітній кліматичній акції під час міжнародної конференції з питань зміни клімату у Копенгагені. У такій пішій ході-марші загалом взяли участь близько 100 тисяч осіб.

Календар виборів Президента України 2010

Повноваження Президента України

Громадянська мережа ОПОРА щиро підтримує бажання громадян України прийти на вибори та реалізувати своє право на волевиявлення. Згідно соціологічного дослідження, проведеного Міжнародною Фундацією Виборчих Систем (IFES), 65% українців точно голосуватимуть, та ще 21% можливо підуть на вибори, що в сумі дає позитивний результат – 86% громадян висловили бажання скористатися своїм виборчим правом.

27 листопада 2009 року в Конференц-залі «Президент Готелю» в Києві відбулася церемонія нагородження переможців ІІІ Національного конкурсу на кращі журналістські розслідування, що висвітлюють корупцію в Україні, оприлюднені у національних та регіональних ЗМІ. Адміністратором конкурсу виступила ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП).

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору