В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

11 червня 2009 р. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко спілкувався з представниками засобів масової інформації про результати роботи  з гарантування безпеки дорожнього руху. На цій зустрічі Міністр ознайомив журналістів із розпорядженням, яким регламентується порядок несення служби працівниками ДПС ДАІ  МВС України. Водночас Юрій Луценко закликав журналістів  спільно контролювати дотримання виконання цього розпорядження.

У 2008 році 17 громадських організацій із 13 областей України, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», провели моніторинг діяльності інституту українського Омбудсмена.

З червня цього року набирають чинності зміни, які 1 жовтня 2008 року були внесені Парламентом нашої держави до Закону України „Про нотаріат”. Частина цих змін набрали чинності вже з 2 грудня 2008 року.

Він вважає, що абсолютно всі люди на планеті – егоїсти, і він – теж. Однак щиро зізнається, що давно не їсть м’яса, бо йому жаль тварин, яких вбивають просто заради їжі. А ще, спостерігаючи, що відбувається в Україні – не по телевізору, а в реальному житті – робить висновок, що нашим політикам немає діла ні до країни, ні до людей.

Одним із кроків у напрямку розширення спектру послуг залізниці стало відновлення Львівською залізницею руху пасажирського потяга сполученням Львів-Краків-Вроцлав. Таке рішення продиктоване очікуваним зростанням пасажиропотоку у напрямку Польщі та зворотньо у період підготовки до Євро-2012 та під час самого футбольного форуму.

С Татьяной Котюжинской, известным медиаюристом, председателем Ассоциации медиаюристов, бесстрашной рассудительной блондинкой, я познакомилась не так давно. Наблюдая за ней в разных ситуациях, я поняла, что Татьяна мне очень интересна. Что заставляет её поддерживать журналистов? Почему именно журналистов?

В рамках проекта «Повышение привлекательности журналистских расследований в практике современных украинских СМИ», организатором которого является Украинская Ассоциация Издателей Периодической Прессы совместно с проектом «Гідна Україна», 30.01.2009 состоялся визит в редакцию Издательского дома «ОГО».

У Міністерстві праці та соціальної політики України 26 січня 2009 року відкрито «гарячу лінію» з питань виплати заробітної плати.

Так сталося, що я чудово знаю “внутрішню кухню” українського правосуддя зсередини, оскільки є адвокатом та дружиною екс-судді, нині - також адвоката. З 1990 року я спостерігаю процес падіння радянського, а потім і українського правосуддя - в безодню безміру, в яку можна падати вічно, бо дна у моральної прірви, як відомо, немає. І справа безмозкого судді Зварича – це лише малесенька ілюстрація до того, що відбувається в нашій судовій системі, яка, звичайно ж, є відображенням стану справ в усьому суспільстві.

Щороку 53 мільйони абортів у світі, 500-700 тисяч українок (за словами представника програми розвитку ООН в Україні Френсіса О’Доннела) котрі вбивають своїх ненароджених дітей, близько 10 тисяч обірваних життів на Рівненщині (хоча офіційна статистика говорить лише про 4 з половиною тисячі абортів за рік) — з таким утробним геноцидом покликаний боротися рух „За життя”. Співкоординатор цього Руху на Рівненщині, диякон Свято-Софіївської парафії у місті Рівному Віталій Поровчук, розповідає, що робити, щоб уберегти життя дитини і душу жінки від погибелі.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору