В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Рівненське агентство журналістських розслідувань переглядає пресу п’яти західноукраїнських областей на наявність місцевих журналістських розслідувань, правозахисних і антикорупційних матеріалів. За вересень-листопад 2009 року зі 117 номерів тернопільських газет було знайдено 4 таких матеріали.

Рівненське агентство журналістських розслідувань переглядає пресу п’яти західноукраїнських областей на наявність місцевих журналістських розслідувань, правозахисних і антикорупційних матеріалів. За три осінніх місяці 2009 року зі 130 номерів тернопільських газет було знайдено близько 10 таких матеріалів. Третина з них стосуються діяльності міліції.

Рівненське агентство журналістських розслідувань переглядає пресу п’яти західноукраїнських областей на наявність місцевих журналістських розслідувань, правозахисних і антикорупційних матеріалів. За вересень-листопад 2009 року зі 156 номерів хмельницьких газет було знайдено близько 10 таких матеріалів.

Лохотрон з 25-м кадром: "Скачать программу Похудание 25-го кадра".

Результати голосування по Україні за даними Центральної виборчої комісії. Інфографіка.

Президентські вибори 2010. Підтримка Тимошенко і Януковича по областям України.

Як виборці голосували за лідерів першого туру президентських виборів 2010 по регіонах України.

Президентські вибори 2010, перший тур: резільтати голосування на закордонних дільницях.

«Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні» - спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні презентували результати нового соціологічного опитування щодо насильства в українських сім’ях.

Інфографіка Інституту розвитку регіональної преси.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору