В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Цього року в установах та організаціях охорони здоров’я  викрито 307 злочинів, пов’язаних із посяганням на бюджетні кошти при здійсненні закупівель лікарських препаратів. Про це повідомив під час прес-конференції 17 листопада ц.р. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

Найбільше грошей на рахунку в банку у Тігіпка – більше 40 мільйонів. Найбільшими землевласниками серед кандидатів є Віктор Ющенко (13 гектарів) та Олег Рябоконь (11 гектарів).

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку. Це свято започатковано 1994 року згідно Указу Президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Уже 48 людей стали жертвами епідемії грипу в Україні. Про це повідомив Президент Віктор Ющенко у Львові.

Скасовані масові заходи по всій Україні. Таке рішення на екстренному засіданні ухвалив Кабінет міністрів. Це - запобіжний захід у зв’язку із епідемією свинячого грипу. Карантин запровадили у 9 областях.

Уранці міністра охорони здоров’я заявив про початок епідемії свинячого грипу.

Дивуватися чи тим більш ображатися на побачене в сюжетах «У Бога за пазухою» (ТСН) немає чого

З метою утвердження духовних цінностей у суспільстві та сприяння діяльності релігійних організацій при Міністерстві у справах сім’ї, молоді та спорту України створена Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями.

В проекті Закону «Про Державний бюджет України на 2010 рік» визначено, що релігійні організації можуть набувати в оренду державне і комунальне майно для забезпечення проведення богослужінь, релігійних обрядів та церемоній без застосування конкурсних процедур. Зазначені норми потрапили у документ з чинної редакції Державного бюджету на 2009 рік.

Нинішні президентські перегони в Україні можуть стати найдорожчими за час незалежності, але на ситуацію в державі практично не вплинуть, вважають провідні українські політтехнологи. Також фахівці прогнозують у 2010 році найбільшу кількість фальсифікацій і найменшу явку виборців.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору