В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Цього дня журналісти всіх країн демонструють світу свою згуртованість, особливо щодо захисту своїх прав. Рішення відзначати цей день ухвалив IV конгрес Міжнародної організації журналістів, який відбувся у травні 1958 року в Бухаресті.

Свій перший гонорар Олександр Михельсон, широко відомий у вузьких колах (передусім в інтернеті) журналіст, отримав у районній газеті на Житомирщині. За його підрахунками, той гонорар міг би скласти 2,3 мільйона купоно-карбованців, «але кляті вороги на чолі з В. Гетьманом (нині небіжчиком) та В. Ющенком (нині – політнебіжчиком) провели грошову реформу. Тому гонорар склав усього 23 гривні. Відтак я не став мільйонером – і, схоже, на все життя», констатує 29-річний журналіст.

17 серпня 2009 року, розпочала роботу перша загальноєвропейська «гаряча лінія» для українських заробітчан. Відтепер кожен українець, який перебуває за кордоном, зможе зателефонувати на визначений місцевий номер у країні свого перебування та отримати від спеціального кол-центру в Україні безкоштовну консультацію з питань трудової міграції, кризових ситуацій та цільових програм допомоги заробітчанам за кордоном.

після реформування соціальних виплат, ви маєте довести свою бідність

3 липня Європейська Комісія виділила пакет допомоги обсягом 40 млн. євро на фінансування низки програм у таких сферах, як зміцнення культурної політики та громадянського суспільства, підтримка мережевої співпраці малих і середніх підприємств, прикордонний контроль, забезпечення якості повітря та запобігання природним катастрофам.

У кінці червня почастішали напади на знімальні групи телеканалів та перешкоджання професійній діяльності журналістів. Про це свідчить щомісячний "Моніторинг свободи слова", що проводить ГО "Інститут Масової Інформації".

Протягом  червня бригади контролерів та ревізорів  Львівської залізниці виявили 671 безбілетника, 206 порушників оштрафували на суму 6 176,4 грн., а 468 осіб висадили з вагонів.

Українські підлітки, які живуть на вулиці (так звана група ризику) знаходяться в центрі епідемії ВІЛ-інфікування через недостатні знання, відсутність доступу до профілактичних послуг і соціальної підтримки.

Львівська залізниця оголосила конкурс на оренду 24 вагонів-ресторанів та 10 вагонів-кафе, які входять до складу поїздів сполученням Ужгород - Київ, Івано-Франківськ - Київ, Львів - Київ, Чернівці - Київ, Ковель - Одеса, Львів - Одеса,  Львів - Херсон, Львів - Москва, Львів - Санкт-Петербург, Львів - Адлер, Львів - Сімферополь, Ковель - Москва, Ковель - Сімферополь, Івано-Франківськ - Москва.

11 червня 2009 р. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко спілкувався з представниками засобів масової інформації про результати роботи  з гарантування безпеки дорожнього руху. На цій зустрічі Міністр ознайомив журналістів із розпорядженням, яким регламентується порядок несення служби працівниками ДПС ДАІ  МВС України. Водночас Юрій Луценко закликав журналістів  спільно контролювати дотримання виконання цього розпорядження.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору