В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

В рамках проекта «Повышение привлекательности журналистских расследований в практике современных украинских СМИ», организатором которого является Украинская Ассоциация Издателей Периодической Прессы совместно с проектом «Гідна Україна», 30.01.2009 состоялся визит в редакцию Издательского дома «ОГО».

У Міністерстві праці та соціальної політики України 26 січня 2009 року відкрито «гарячу лінію» з питань виплати заробітної плати.

Так сталося, що я чудово знаю “внутрішню кухню” українського правосуддя зсередини, оскільки є адвокатом та дружиною екс-судді, нині - також адвоката. З 1990 року я спостерігаю процес падіння радянського, а потім і українського правосуддя - в безодню безміру, в яку можна падати вічно, бо дна у моральної прірви, як відомо, немає. І справа безмозкого судді Зварича – це лише малесенька ілюстрація до того, що відбувається в нашій судовій системі, яка, звичайно ж, є відображенням стану справ в усьому суспільстві.

Щороку 53 мільйони абортів у світі, 500-700 тисяч українок (за словами представника програми розвитку ООН в Україні Френсіса О’Доннела) котрі вбивають своїх ненароджених дітей, близько 10 тисяч обірваних життів на Рівненщині (хоча офіційна статистика говорить лише про 4 з половиною тисячі абортів за рік) — з таким утробним геноцидом покликаний боротися рух „За життя”. Співкоординатор цього Руху на Рівненщині, диякон Свято-Софіївської парафії у місті Рівному Віталій Поровчук, розповідає, що робити, щоб уберегти життя дитини і душу жінки від погибелі.

Польський коваль перетворив своє ремесло на туристичний бізнес

Бетонні іграшки, слизьке підвіконня, усю зиму в сандалях — так жартує один над одним вже не одне покоління пострадянських дітей. Ці жарти стосуються підлітків, які “не встигають” бути “сучасними” і “розумними”. Як відомо, у кожному жарті — частка жарту, все інше — правда.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору