В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

У 2008 році 17 громадських організацій із 13 областей України, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», провели моніторинг діяльності інституту українського Омбудсмена.

З червня цього року набирають чинності зміни, які 1 жовтня 2008 року були внесені Парламентом нашої держави до Закону України „Про нотаріат”. Частина цих змін набрали чинності вже з 2 грудня 2008 року.

Він вважає, що абсолютно всі люди на планеті – егоїсти, і він – теж. Однак щиро зізнається, що давно не їсть м’яса, бо йому жаль тварин, яких вбивають просто заради їжі. А ще, спостерігаючи, що відбувається в Україні – не по телевізору, а в реальному житті – робить висновок, що нашим політикам немає діла ні до країни, ні до людей.

Одним із кроків у напрямку розширення спектру послуг залізниці стало відновлення Львівською залізницею руху пасажирського потяга сполученням Львів-Краків-Вроцлав. Таке рішення продиктоване очікуваним зростанням пасажиропотоку у напрямку Польщі та зворотньо у період підготовки до Євро-2012 та під час самого футбольного форуму.

С Татьяной Котюжинской, известным медиаюристом, председателем Ассоциации медиаюристов, бесстрашной рассудительной блондинкой, я познакомилась не так давно. Наблюдая за ней в разных ситуациях, я поняла, что Татьяна мне очень интересна. Что заставляет её поддерживать журналистов? Почему именно журналистов?

В рамках проекта «Повышение привлекательности журналистских расследований в практике современных украинских СМИ», организатором которого является Украинская Ассоциация Издателей Периодической Прессы совместно с проектом «Гідна Україна», 30.01.2009 состоялся визит в редакцию Издательского дома «ОГО».

У Міністерстві праці та соціальної політики України 26 січня 2009 року відкрито «гарячу лінію» з питань виплати заробітної плати.

Так сталося, що я чудово знаю “внутрішню кухню” українського правосуддя зсередини, оскільки є адвокатом та дружиною екс-судді, нині - також адвоката. З 1990 року я спостерігаю процес падіння радянського, а потім і українського правосуддя - в безодню безміру, в яку можна падати вічно, бо дна у моральної прірви, як відомо, немає. І справа безмозкого судді Зварича – це лише малесенька ілюстрація до того, що відбувається в нашій судовій системі, яка, звичайно ж, є відображенням стану справ в усьому суспільстві.

Щороку 53 мільйони абортів у світі, 500-700 тисяч українок (за словами представника програми розвитку ООН в Україні Френсіса О’Доннела) котрі вбивають своїх ненароджених дітей, близько 10 тисяч обірваних життів на Рівненщині (хоча офіційна статистика говорить лише про 4 з половиною тисячі абортів за рік) — з таким утробним геноцидом покликаний боротися рух „За життя”. Співкоординатор цього Руху на Рівненщині, диякон Свято-Софіївської парафії у місті Рівному Віталій Поровчук, розповідає, що робити, щоб уберегти життя дитини і душу жінки від погибелі.

Польський коваль перетворив своє ремесло на туристичний бізнес

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору