ВІДЕО

Ректор РДГУ Постоловський про відпустку, про блати, скорочення, ворогів і все-все-все (ВІДЕО)

12.02.2016, 14:56      портал «Четверта влада»      Переглядів: 7023

Постоловський: за тебе просив батько. Франків: так чому ж ви тоді прийняли? Постоловський: нічо, скорочу.

Після публікації про те, що викладачів Рівненського державного гуманітарного університету змусили піти у відпустку за свій рахунок, викладач кафедри фізкультури Євгеній Франків не побоявся розповсти про це відкрито. Це призвело до обурення з боку ректора університету Руслана Постоловського. Тому Євгеній Франків пішов до ректора, щоб особисто в нього запитати в чому проблема.

З викладачем пішов також і журналіст «Четвертої влади» Олександр Мельничук, який записав розмову на відео.

У спілкуванні з ректором викладачу складно було вставити слово. На питання журналіста ректор відповідав ухиляючись. Щоб краще зрозуміти тему розмови – варто прочитати попередні публікації «Четвертої влади»:

Без роботи і без зарплати: чому викладачі РДГУ йдуть у відпустку за власний рахунок

Викладачі найбільшого університету Рівненщини бояться

Викриваєш порушення – сепаратист: хто розіслав наклеп на журналіста-розслідувача у Рівному

Загалом Руслан Постоловський говорить про те, яким чином він приймає людей на роботу, про те, без кого немає університету, про свою роль у створенні РДГУ, НУВГП і присвоєння статусу національного університету Острозькій академії.

Також запевняє, що казав сину не втручатися. Каже, що якісь скорочення в університеті всеодно відбудуться. Так і не зміг однозначно пояснити як так трапилося, що два різних накази з’явилися під різними реквізитами. 

Говорив ректор також і на відсторонені теми. Про те, що «Четверта влада» правильно написала про Дубаса. Запитував «чому ж ви в редакцію Москальову не пустили». Намагався причепити релігійну громаду, якій надають користуватися приміщенням, до «зелених чоловічків» – дезінформація, породжена його сестрою. Але запевнив, що знає Віталія Поровчука, священика православної парафії Іова Почаївського у Рівному, як патріота. Згадав свого конкурента на виборах ректора Максима Гона.

На наступний день після розмови Руслан Постоловський перетелефонував до редакції й наголосив, що колектив РДГУ його підтримує, й попросив не забувати про те, що на виборах ректора, які відбулися у 2015 році, він набрав майже 80% голосів.

– Я забув вам вчора сказати, що коли були вибори, я набрав 78,1%. До сьогоднішнього дня ні один з кандидатів в ректори стільки як я не набрав. На другому місці після мене — ректор Київського національно університету Губерський, який набрав 70%.

Як зазначив ректор, заяви за власний рахунок написали майже всі викладачі, за винятком кількох чоловік.

Відео 25 хвилин.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору