ВІДЕО

Рівняни обурюються: у центрі міста будують багатоповерхівку біля історичної пам`ятки (ВІДЕО)

16.02.2016, 15:30      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2286

Біля Рівненського обласного музею, який є історичною пам`яткою, будують багатоповерхіву. Усі фото Олексія Бухала

Минулого тижня забудовник «Стоград» розпочав будівництво багатоповерхового будинку за адресою Толстого 10 у Рівному.  Багатоповерхівку будують неподалік приміщення Рівненського обласного музею, який є історичною пам`яткою.

Про це пише  журналіст Олексій Бухало у спільноті «Один На один про забудову території поруч з Національною пам’яткою у Рівному» у Facebook.

Фото Галини Данильчук

За словами Олексія, фірма вже продає квартири. 

«Про те, що новобудова знаходиться у так званій зоні регулювання забудови при пам’ятці національного значення їм мало відомо, як і в управлінні державної архітектурно-будівельної іспекції в місті Рівному»– пише журналіст.

Також  він поширив фото, які підтверджують його слова. 

 

На своїй фейсбук-сторінці Олексій пише, що в середині 80-их років минулого століття обласні партійні керівники біля музею викопали котлован для майбутнього гаража. Але історики, науковці та архітектори відстояли честь історичної пам’ятки 19 століття. Тому  гараж побудували на вулиці Вербова.

«Нині, позаду приміщення Рівненського обласного музею розпочинається будівництво багатоповерхового житлового будинку, що викликало великий подив з-боку громадськості міста. Невже за тридцять років законодавство настільки змінилося і поруч з єдиною архітектурню пам’яткою національного значення з’явиться багатометровий будинок?» – пише Олексій Бухало. 

Нагадуємо, мова йде ділянку, яку ще у 2007 році віддали в постійне користування прокуратурі Рівненської області «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку»Тепер цю ділянку, ще з 2008 року, орендує приватна фірма ТзОВ «Українська Промислово-Інвестиційна Група», сплачуючи за рік, згідно договору оренди з Рівнерадою, трохи більше 25 тисяч гривень. З прокуратурою фірма розрахувалася вісьмома квартирами.

З будівництвом пов`язаний екс-секретар Рівнеради Юрій Торгун.

Ось сюжет про це будівництво телеканалу РТБ:


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору