ВІДЕО

Справа екс-заступника голови Рівненської ОДА Пустовіта затягується – прокуратура

27.01.2017, 15:35      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 1546

Екс-заступник голови ОДА Тарас Пустовіт та його захисник Володимир Цуняк на першому судовому засіданні у справі за обвинуваченням в отриманні неправомірної вигоди. 1 квітня 2015 року

У прокуратурі Рівненської області відбулася прес-конференція, де журналісти почули про найрезонансніші справи. Справа екс-заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Тараса Пустовіта затягується – кажуть у прокуратурі.

– Постійно переносяться судові засідання, – каже заступник прокурора Мирослав Пацкан про справу Тараса Пустовіта. – 27 квітня 2015 року суддя, яка розглядала кримінальне провадження була на курсах підвищення кваліфікації, то відпустки, так само і захисники. Тобто спеціально відбувалося затягування процесу. Однак ми на такі факти реагуємо – готуємо зараз по всім цим кримінальним провадженням, які довго слухаються в судах листи на голову Апеляційного суду для активізації і кожному голові місцевого суду.

Нагадуємо, СБУ повідомляла про те, що співробітники служби впіймали на гарячому заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Тараса Пустовіта. Викритий корупційний механізм передбачав одержання протягом певного часу неправомірної вигоди від місцевих перевізників. Гроші вимагалися за надання переваг у конкурсах з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах.

Ось такий вигляд на відео мало вилучення хабара.

Справа слухається у Дубенському міськрайонному суді з першого квітня 2015 року, тобто вже майже два роки.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору