ВІДЕО

Екс-очільник Сарненської поліції Ігор «пять мінут, щєнок» Харитонов хворіє. Судовий розгляд затягують – прокуратура

27.01.2017, 15:16      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 1206

Харитонова (на фото праворуч) підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 343 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища). Фото Валерія Арушаняна

У прокуратурі Рівненської області відбулася прес-конференція, де журналісти почули про найрезонансніші справи. Справа екс-очільника Сарненської поліції Ігоря Харитонова затягується, обвинувачуваний хворіє – прокуратура.

Про рух у справі щодо Ігоря Харитонова розповів заступник прокурора області Ігор Ольшанецький. Після того, як суд задовільнив клопотання захисту та повернув обвинувальний акт, а потім апеляція скасувала таке рішення, мав розпочатися розгляд. Втім Харитонов хворів і тому засідання переносили, каже Ігор Ольшанецький.

– 25 жовтня підготовче судове засідання Сарненського районного суду не відбулося в зв`язку з хворобою Харитонова, – каже перший заступник прокурора Рівненської обласної прокуратури Ігор Ольшанецький. – Шостого грудня відбувається підготовче судове засідання, обвинувальний акт призначено до розгляду, а судове засідання призначене на 24 січня 2016 року. І 24 січня 2017 засідання не відбувається в зв`язку з хворобою Харитонова. Наступне засідання призначене на 13 березня 2016 року.

Як на мене, це один із способів, напевне, затягнути судовий розгляд кримінального провадженя задля того, щоб потім, можливо, вирішити питання про... якесь можливо звільнення від відповідальності у зв`язку із закінченням строків, хоча тут доволі великі строки для закінчення давності. Ну це як один із способів тяганини, як один із способів, відповідно, відтягнути судове засідання, може шось поміняється – каже Ігор Ольшанецький.

Нагадуємо Ігоря Харитонова обвинувачують у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу з використанням службового становища через випадок, що трапився 15 березня цього року. Тоді правоохоронець, обіймаючи посаду очільника поліції Сарненщини, за допомогою нецензурної лайки та погроз залякував своїх підлеглих. Ті в одному з урочищ  виявили групу старателів, які трьома мотопомпами видобували бурштин. Харитонов, судячи з телефонного запису, наказував їм покинути місце події і не перешкоджати бурштиновидобутку. Згодом один із правоохоронців розповів про цей випадок СБУ. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору