ВІДЕО

Канали, помпи та бурштинокопачі: рейд оперштабу в заповіднику на Білому озері (ВІДЕО)

12.05.2017, 14:33      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 2902

За лічені хвилини нелегальні старателі звалили на дорогу дерева щоб ускладнити пересування автомобілів спецпризначенців

Оперативний штаб з протидії нелегальному видобутку бурштину продовжує працювати на Рівненщині. Вони вилучають помпи, бурштин, транспорт, знешкоджують їх. Нерідко через опір нелегальних старателів це зробити не вдається. «Четверта влада» побувала на черговому рейді спецпризначенців. Цього разу – у заповіднику поблизу Білого озера.

Біле озеро – відомий на Рівненщині туристичний об`єкт оточений лісами Рівненського природного заповідника. Слово «заповідник» ні на мить не зупиняє нелегальний добувачів бурштину. Ліс пронизують свіжопрокладені водопідвідні канали. Помпи тут працюють регулярно та повсюдно. Після роботи їх подекуди навіть не ховають, а просто залишають у лісі.

Вилучити помпу і вивезти з лісу часто буває складно а то й неможливо. Через опір та перешкоджання з боку нелегальних старателів. Тому знаряддя нелегалів знешкоджують.

Рейдом на цьому відео керує начальник Володимирецького відділення поліції Віталій Березовський. Під його керівництвом групі так і не вдалося застати нелегалів за роботою. «Це все фішкарі» – жаліється він.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору