ВІДЕО

Хто і як за кошти рівнян фарбує огорожі разом із цвіллю, облущеною фарбою та іржею (ФОТО, ВІДЕО)

25.07.2017, 16:19      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 7383

Під новий шар фарби лягає необлущинй старий разом із цвіллю. Фото та відео Валерія Мартинюка, «Четверта влада»

Цвіль, іржа та облущена фарба – усе це лягає під шар нової фарби, оплаченої коштом рівненських платників податків. Так фарбує огорожу на вулиці Дубенській рівненська філія держпідприємства МВС «Інформ-ресурси». Оплачує роботу рівненське УЖКГ.

Відео-оператор «Четвертої влади» Валерій Мартинюк став свідком такої роботи виконавця, коли новий шар фарби кладеться на незлущений старий. Працівник не схотів пояснювати особливості своєї роботи:

Як з`ясувала «Четверта влада», УЖКГ Рівненського міськвиконкому замовило фарбування огорож рівненській філії держпідприємства МВС «Інформ-ресурси».

Заступник начальника УЖКГ Рівного Володимир Лапюк запевняє, що управління перевірить роботу виконавця

– Зняти стару фарбу – це неможливо, але зачищати обов`язково, – каже посадовець.

Керівництва рівненської філії держпідприємства МВС «Інформ-ресурси» нам не вдалося почути, мовляв, нікого не було в офісі. Але в бухгалтерії, де підняли слухавку, запевнили, що майстер мав би зачищати огорожу перед фарбуванням і пообіцяли перевірити цю інформацію.

За інформацією порталу публічних закупівель, у червні-липні 2017 року УЖКГ виплатило «Інформ-ресурсам» майже 50 тисяч гривень за фарбування пішоходних огорож та понад 180 тисяч – за експлуатацію та обслуговування світлофорних об`єктів.

Нагадуємо, Рівненська філія ДП МВСУ «Інформ-ресурси» півтора роки тому засвітилася у скандалі, коли нанесена нею жовта розмітка для незрячих розлізлася за кілька місяців.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору