ВІДЕО

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука і далі просять зробити благодійні внески за послуги, які за законодавством медзаклади мають надавати безкоштовно.

Численні випадки лікарських помилок в Україні, на жаль, майже не закінчуються притягненням винних до відповідальності. За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні щодня від лікарських помилок помирає шестеро людей. Втім, за останні три роки було винесено лише 18 обвинувальних вироків, щодо лікарських помилок. Проблема притягнення лікарів до відповідальності полягає передусім в недосконалому законодавстві. Навіть якщо через помилку лікарів помирає дитина правди доведеться шукати дуже довго – чому так – у репортажі «Рівненського агентства журналістських розслідувань» для програми Слідство.Інфо.

Посмішки, смаколики, серед яких чимало страв із картоплі, забави та музика – усе це рівняни мали можливість побачити, спробувати, відчути під час вихідних, котрі минули. Адже в ці дні на рівненському «Мототреці» відбувався фестиваль.

У Рівному є лише два тролейбуса в які можуть потрапити люди на візках (хоча не на всіх зупинках). Втім навіть у новому транспорт сервіс залишає бажати кращого. Ми з`ясували як місто намагається вирішувати проблему

Після давніх ігнорувань журналістів і громадськості. Після купи відписок на запити і після судових позовів голова Волинської облради нарешті вийшов на розмову зі ЗМІ. Ми припускаємо, що цьому посприяло журналістське розслідування, яке підготувала волинська редакція «Четвертої влади» спільно із режисерами проекту «Слідство.інфо». Це розслідування вийшло на Першому національному телеканалі, на Громадському, а також на близько 20 регіональних телеканалах.

На відео видно як чоловіки стоять проти поліції, загородивши дорогу автівками. Поліція застосовує сльозогінний газ і гумові кулі. Чоловіки між собою закликають готувати коктейлі молотова. На відео присутня ненормативна лексика.

Селяни передали «Четвертій владі» відео на якому чутно постріли і видно як чоловіки, вдягнені характерно для бурштинокопачів кидають каміння. Кажуть це поліція стріляє в селі Більська Воля Володимирецького району.

У посмішках, аплодисментах, вітаннях, краплях води і янгольському вбранні. З висоти пташиного польоту і в рисах облич. «Четверта влада» зафіксувала день міста Рівне у трьох хвилинах .

Зима 2016 року у Луцьку: активісти вийшли на вулицю мітингувати за незалежну переатестацію правоохоронних органів, однак прихильників реформи зустріли кастетами. Докази вказують - до побиття громадських активістів причетне формування голови Волинської обласної ради місцевого мільйонера Ігоря Палиці. Як і для чого посадовець підтримує його діяльність, де ще засвітилися члени формування та на якому етапі розслідування кримінальні провадження проти них з’ясовували журналісти «Слідства.інфо».

Купуючи квиток на маршрутний рейс ви не лише отримуєте гарантію, що вас довезуть у призначени пункт, а й довіряєте своє життя особі, яка сидить за кермом. У мережі з`явилося відео на якому водій популярного перевізника «Шалена черепаха» керує заповненою маршруткою і одночасно клацає в телефоні. Статистика ДТП за участі маршруток говорить, що подібні ситуації трапляються часто.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору