ВІДЕО

Село Бабин. Півгодини на машині з Рівного. Сільрада стоїть практично на трасі Київ-Чоп. Неподалік – школа. Саме на покращення якості навчання тут сільрада в переддень Нового року витратила чималі за місцевими мірками кошти. Як йдеться в угоді, 199 тисяч дев’ятсот заплатили фізичній особі-підприємцю Володимиру Мастерку за ноутбук з мишкою.

В останню п`ятницю 2016-го мер Рівного Володимир Хомко звітувався за рік роботи. Напередодні новорічних свят його зібралися послухати журналісти, оператори та підлеглі. Міський голова розповів про те скільки місто заробило, куди пішли гроші, скільки позичило і звичайно ж про чудо-техніки – придбаний дуобус.

Як уже повідомляла «Четверта влада», придані сили «Бурштинового штабу», які з квітня 2016 року діяли на Рівненщині, залишили область. Місцеві поліцейські з бурштинокопачами – тепер один на один. І поки тривають розмови, що можливо придані сили повернуться – «Четверта влада» вирішила з’ясувати «а як це було» – як працювали і чим запам’яталися спецпризначенці.

Навести порядок на вулицях, швидко розслідувати, виключити корупційну складову в роботі поліції. Хабарникам – звільнення, людям – цілодобова охорона порядку. І звичайно ж, подолати проблему нелегального бурштиновидобутку.

Продовжуючи тему, запитали у керівництва міста чому у Рівному не економлять зайвий мільйон.

Шикарні палаци, пачки грошей, і навіть автомобілі «Бентлі» — це все не про голлівудських знаменитостей, а про українських митників. Пояснювати, яким чином працівники митної служби із мізерними зарплатами примудряються заробити всі ці численні статки, мабуть не варто. Журналісти зробили чимало розслідувань про оборудки на українських митницях. Але тепер ще й особисто допитали кількох високопоставлених митників на предмет їхнього майна.

Сьогодні 457 гектарів отримала новостворена фірма «Санкамян». Як обласні обранці голосували і хто ж цей таємничий засновник підприємства Лян Ян – читайте далі.

Поховані безрідні, спецмедбригада за шість тисяч на день і поховані міські мільйони. У Рівному комунальне підприємство «Спецкомбінат-ритуальна служба» вкотре виграло ритуальний тендер. Понад два мільйони гривень з міського бюджету воно отримало на поховання безрідних і довезення померлих на судмедекспертизу. За ці гроші маємо могили без хрестів і допотопний УАЗ. Підприємство-монополіст проблем не бачить. Їх бачать звільнені працівники і активісти. В Івано-Франківській області, тим часом, навчилися витрачати на такі послуги вдвічі менше.

Дорога з обох боків тісно обліплена автівками, десятки заведених помп та сотні бурштинокопачів. Такий вигляд має масовий нелегальний бурштиновидобуток зараз. Мова про урочище «Азалія» – Рівненська область, Сарненський район. «Четверта влада» побувала там. Детальніше – дивіться на відео без коментарів.

Не можна робити ситуації, коли воїни АТО чи хтось, хто ними прикривається, приходить в будь-яку точку, на Майдан Незалежності, тицяє пальцем і каже «я хочу тут будинок».

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору