ВІДЕО

Кілька днів тому в соцмережі поширили відео знущань над молодим чоловіком. Багато лучан, включно з громадськими активістами та журналістами, схвалюють дії невідомих, які «виховували» дебошира, що напередодні називав себе сепаратистом і лаяв трьохповерховою лайкою бандерівців і їх прихильників. На відео видно вчинення злочину. Що ж відбулося насправді і чому, з чого все починалося і що про це думають правоохоронці та сам побитий – в невеликому розслідуванні «Четвертої влади».

Тренуємо пам`ять. А що робити, якщо відповідальність за дотримання правил дорожнього руху є, а розмітки на дорогах - ні? Як рівненські водії вирішують цю проблему ось уже півроку?

Учасники веломарафону «Поліська Січ», який нещодавно відбувся у Рівному відзвітувалися про свою подорож аерозйомкою туристичних принад Рівненщини.

14 червня, представляючи у Рівному нового керівника місцевих поліцейських, голова Нацполіції Сергій Князев пояснив, чому своїм указом вчора звільнив з цієї посади Валерія Присяжнюка. І що той робитиме відтепер.

14 червня, представляючи у Рівному нового керівника місцевих поліцейських, голова Нацполіції Сергій Князев похвалив здобутки попереднього керівника поліції Рівненщини Валерія Присяжнюка.

Два тижні тому журналісти і патрульні зупинили встановлення шлагбауму на в`їзді до кварталу, де проживає мер Рівного, екс-депутати, правоохоронці, бізнесмени та інші. Раніше почути відповідь міського голови Рівного Володимира Хомка не вдалося – запитали сьогодні.

Понад рік тому «Слідство.Інфо» провело журналістське розслідування зловживань у Товаристві Червоного Хреста. Тоді з`ясувалося, що в українському осередку організації торгують гуманітарною допомогою, що безкоштовно надходить від закордонних благодійників. Цей матеріал «Слідства.Інфо» викликав чималий резонанс, який зрештою, призвів до того, що народні депутати відмовилися виділяти бюджетні гроші українському «Червоному Хресту». Вони не були впевненими, що державні кошти використають належним чином.Тема торгівлі гуманітарною допомогою в Україні виявилася масштабною. «Слідство.Інфо» довідалося, хто і як, під виглядом гуманітарної допомоги, завозить в Україну численні комерційні вантажі, не сплачуючи при цьому податки і прикриваючись фіктивними благодійними фондами. Про все це у сюжеті Євгенії Моторевської для програми «Слідство.Інфо».

Сьогодні, 2 червня, депутати обласної ради голосуватимуть за контракт з 11-ма головними лікарями обласних медзакладів. Кандидати на посади, здебільшого ті, що вже роками очолюють медустанови. Протягом місяця вони ходили на депутатські комісії, щоб розповісти чому вони гідні своїх посад. Через численні скарги особливу увагу «Четвертої влади» привернув головний лікар Рівненського онкологічного диспансеру.

Відгородитись шлагбаумом сьогодні спробували жителі мажорного кварталу, де проживає мер Рівного Володимир Хомко. На самому в`їзді двоє чоловіків почали встановлювати конструкцію, яка вже незабаром мала б пропускати до кварталу лише «своїх». Як виявилося, жодних документів на встановлення шлагбауму у працівників і власника не було. Патрульні склали адмінпротокол, а РШЕУ допомагало демонтувати конструкцію.

На в`їзді на вулицю Пекарського, де, зокрема, проживає міський голова Рівного Володимир Хомко, встановлюють шлагбаум.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору