ВІДЕО

Тестування кандидатів до складу нового Верховного Суду розпочнеться вже цього місяця.

Майже два роки тому, 9 травня 2014 року народний депутат Володимир Продивус завітав на Рівненщину, аби «навести лад» у нелегальному бурштиновидобутку. Справа й досі триває, обвинувальні акти щодо учасників передють до суду, а у справі допитано близько шістдесяти осіб. Про це на прес-конференції у обласній прокуратурі розповів заступник прокурора Мирослав Пацкан.

У прокуратурі Рівненської області відбулася прес-конференція, де журналісти почули про найрезонансніші справи. Справа екс-заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Тараса Пустовіта затягується – кажуть у прокуратурі.

У прокуратурі Рівненської області відбулася прес-конференція, де журналісти почули про найрезонансніші справи. Справа екс-очільника Сарненської поліції Ігоря Харитонова затягується, обвинувачуваний хворіє – прокуратура.

Сьогодні на прес-конференції у прокуратурі Рівненської області та прокурор та його заступники розповіли головні успіхи та недоліки у їхній діяльності та відповіли на питання про резонансні справи. Однією з головних новин зустрічі стало оголошення підозри депутату Рівненської міської ради забудовнику Олександру Бабату. Повідомлення надіслали поштою, оскільки підозрюваний не з`явився на виклик слідчого.

Помічниця Олександра Бабата, його виборці, сусіди та люди які його знають. Це ті, хто прийшов підтримати депутата забудовника у зв`язку з резонансом, який викликала справа із загибеллю Андрія Артвінського. Про мотивацію пікетерів, те що вони кажуть та, як дехто з них уникає запитань – на відео «Четвертої влади».

Невідповідність категорії складності, відсутність документів та недостовірні дані в існуючих документах. Це те, що кажуть про будівництво на Київській 67 у Держархібудінспекції. Мова йде про будівництво, де за версією слідства загинув будівельник Андрій Артвінський, тіло якого шукали півтора тижня після загибелі.

Прокуратура та поліція вже повідомили, що підозру депутату Рівнеради Олександру Бабату оголосять «найближчим часом». Спеціально по цій скандальній справі поліція влаштувала на прес-конференцію. Заступник начальника головного управління розповів, що доказів для оголошення підозри достатньо, а також поділився деякими деталями, які вдалося з`ясувати в ході слідства.

З моменту виходу матеріалу про зникнення будівельника Андрія Артвінського минуло півтора місяці, втім офіційно слідство не ділилося успіхами. «Четверта влада» звернулася за коментарями до уповноважених осіб, аби ті розповіли, про те, на якому етапі знаходиться розслідування. Правоохоронці кажуть – на фінішній прямій, і найближчим часом фігурантам оголосять підозру. Детальніше – на відео.

Суд через білу халатність. У Рівненському міському суді сьогодні проходило засідання у справі екс-лікаря обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського. Більше року тому у його відділенні загинув 5-річний Микола Антонюк. Учора опитували лікарів.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору