ВІДЕО

Вже майже півтори сотні рівнян підписалися під петицією до міської влади, за якою вимагають припинити встановлювати до новорічних свят у центрі міста зрубану ялинку. Натомість пропонують використовувати існуючі ялинки в центрі Рівного або посадити окремо нове дерево.

Сьогодні в Рівному побував наш земляк, народний депутат у 1994-1998 роках, колишній декан факультету інформатики та обчислювальної техніки Рівненського педінституту, а нині перший заступник міністра освіти України Володимир Ковтунець. «Четверта влада» поспілкувалася з високопосадовцем про ситуацію в РДГУ і побувала на Вченій раді університету.

Запальний конценрт, посмішки, драйв та яскраве вогняне шоу – усе це сьогодні рівняни отримали на відкритті першої ялинки.

На створення проекту будівництва першої черги спорткомплексу на Макарова у Рівному витратили півтора мільйони грн. Тепер ще треба залучити 310 мільйонів на саме будівництво.

Попри оголошений владою розгром бурштинової мафії, ось так нелегальний видобуток сонячного каменю виглядає сьогодні. Відео зроблене в урочищі «Азалія», неподалік Клесова у Сарненському районі.

Слідство.Інфо вже три роки стежить за нелегальним бурштиновим бізнесом в Україні. З року в рік влада звітує про припинення видобутку. Втім, попри усі обіцянки, гучні затримання та заяви, ситуація майже не змінюється. Що з нелегальним видобутком бурштину сьогодні? Про це у матеріалі «Рівненського агентства журналістських розслідувань».

Сьогодні у Рівненському державному гуманітарному університеті мало відбутися засідання Вченої ради на якому, за нашою інформацією, мали б розглянути питання непристойної поведінки екс-завкафедри хореографії Володимира Годовського, а також подальшої роботи цієї кафедри, яка залишилася без професора. Втім під час засідання ректор вишу перешкоджав журналістам, зокрема і представникам «Четвертої влади», виганяв їх із зали і зрештою переніс засідання. Все завершилося викликами поліції і написанням заяви.

Чотири роки Революції гідності – що змінилося за цей час? Чого досягнули? Як живе Рівне і країна ці чотири роки?

Про масштаби «Справи Майдану» найбільше говорять цифри. Якщо подивитись лише на деякі з них, зокрема, на кількість свідків, стає зрозуміло, що до фіналу ще далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.

Позавчора «Четверта влада» оприлюднила розслідування, підготовлене для проекту «Слідство.Інфо». Сьогодні публікуємо мультимедійну версію з розширеною версією програми. Зі свідченнями, які не потрапили до телеверсії. Спеціально для тих, хто, коментуючи в соцмережах, виправдовує професора.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору