ВІДЕО

Позавчора «Четверта влада» оприлюднила розслідування, підготовлене для проекту «Слідство.Інфо». Сьогодні публікуємо мультимедійну версію з розширеною версією програми. Зі свідченнями, які не потрапили до телеверсії. Спеціально для тих, хто, коментуючи в соцмережах, виправдовує професора.

У цьому розслідуванні йдеться про ганебну практику сексуальних домагань, яку роками чинить щодо студенток та викладачок професор Рівненського державного гуманітарного університету, завідуючий кафедрою хореографії Володимир Годовський. Нам вдалося зняти на приховану камеру один із випадків домагань. Далі – слово за правоохоронцями та керівництвом університету.

9 листопада в мережу потрапило відео, на якому рівненський патрульний Іван Дейнега просить міністра Авакова права видавати довідки для «дебілів».

Чотири причини смертності пацієнтів в Україні, зокрема серед дітей. Про них «Четвертій владі» розповів заступник міністра охорони здоров`я Олександр Лінчевський. Посадовець також пояснив що робить міністерство щоб змінити це, і хто цьому заважає.

7 листопада близько двох десятків рівнян прийшли під стіни поліції Рівненщини, щоб почути звіт про розслідування злочинів, пов`язаних із рівненським парком Слави. Адже тут ще у 2014-му році спробували захопити шмат землі, а минулоріч сфальсифікували висновок експерта, щоб допомогти забудовнику-порушнику отримати цю землю вже «законним» шляхом.

Як уже повідомляла «Четверта влада», 4-го листопада, на автодорозі Київ-Чоп, поряд з Рівним рівнянин Володимир Мартинов збив двох жінок насмерть та втік. Поліцейським вдалося розшукати водія, а сьогодні Рівненський суд обрав йому запобіжний захід.

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука і далі просять зробити благодійні внески за послуги, які за законодавством медзаклади мають надавати безкоштовно.

Численні випадки лікарських помилок в Україні, на жаль, майже не закінчуються притягненням винних до відповідальності. За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні щодня від лікарських помилок помирає шестеро людей. Втім, за останні три роки було винесено лише 18 обвинувальних вироків, щодо лікарських помилок. Проблема притягнення лікарів до відповідальності полягає передусім в недосконалому законодавстві. Навіть якщо через помилку лікарів помирає дитина правди доведеться шукати дуже довго – чому так – у репортажі «Рівненського агентства журналістських розслідувань» для програми Слідство.Інфо.

Посмішки, смаколики, серед яких чимало страв із картоплі, забави та музика – усе це рівняни мали можливість побачити, спробувати, відчути під час вихідних, котрі минули. Адже в ці дні на рівненському «Мототреці» відбувався фестиваль.

У Рівному є лише два тролейбуса в які можуть потрапити люди на візках (хоча не на всіх зупинках). Втім навіть у новому транспорт сервіс залишає бажати кращого. Ми з`ясували як місто намагається вирішувати проблему

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору