ВІДЕО

Сьогодні до Рівненського медколеджу завітала група рівнян, разом із членом громадської ради при Міністерства охорони здоров`я Юрієм Поліщуком. Рівнян обурила ситуація, коли від студентки коледжу вимагали вибачитися перед директором коледжу Ростиславом Сабадишиним за спробу відстояти свої права.

З моменту прилюднення інформації про видобуток під лініями електропередач пройшов тиджень. Що з цим робитиме поліція? Відповідати по телефону на ці питання у поліції відмовились.

Серед скандальних видів заробітку на Рівненщині крім видобутку бурштину віднедавна ще один – це участь в проплачених акціях протесту. Навіть попри те, що вони мають відверто сепаратистський характер та до їхнього фінансування може бути причетна Росія бажаючих взяти участь в таких акціях виявилося чимало. Журналісти раніше за спецслужби з`ясували, як працює система вербовки для такої специфічної роботи і чим це може загрожувати Рівненщині – регіону в якому стихійні бунти місцевих мешканців давно стали звичним явищем. Про це – у репортажі.

Апеляційний суд Рівненської області залишив у силі ухвалу суду першої інстанції, якою організатора другого псевдомітингу під Рівненською ОДА за легалізацію бурштиновидобутку Юрія Клейноса взяли під варту.

Оперативний штаб з протидії нелегальному видобутку бурштину продовжує працювати на Рівненщині. Вони вилучають помпи, бурштин, транспорт, знешкоджують їх. Нерідко через опір нелегальних старателів це зробити не вдається. «Четверта влада» побувала на черговому рейді спецпризначенців. Цього разу – у заповіднику поблизу Білого озера.

Рівно тиждень тому у центрі Рівного пройшов псевдомітинг, учасники якого прийшли мітингувати за гроші, про що самі й зізнавалися. Керував дійством керівник місцевої громадської організації УНСО Ярослав Грантіний. Сьогодні 10 травня аналогічний мітинг спробували провести вдруге. Хто очолив виставу цього разу – з`ясовувала «Четверта влада».

Восьмого травня французький телеканал France24 показав репортаж про нелегальний видобуток бурштину у Рівненській області та його наслідки. У сюжеті йдеться про екологічну шкоду та видобуток на територіях, які відносяться до заповідних, конфлікти між нелегальними старателями та поліцією, соціально-економічні причини та наслідки видобутку.

Подорожі дорогами України — ризикована справа. Соціальні мережі щодня поповнюються новими фото і відео із погнутими дисками і розірваною гумою. Ями у дорожньому покритті, глибока колійність, вибоїни, гулі із каміння і напливів асфальту, можуть будь-яку поїздку зробити подорожжю в один кінець.

Сьогодні у Рівному відбулося особливе весілля - своє життя поєднали двоє незламних людей.

Як вербували, як і скільки платили, хто платив і за що платив. Все, що нам вдалося дізнатися про мітинг під Рівненською обласною державною адміністрацією, де головним героєм був керівник міцевого осередку УНСО у Рівному Ярослав Гранітний.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору