ВІДЕО

Рівняни вже не один рік ведуть «війну» із забудовниками, які намагаються звести багатоповерхові житлові будівлі в історичних або рекреаційних зонах міста. Інколи будівництва вдається зупиняти, принаймні на якийсь час. Щоб розставити крапки над «і» й отримати офіційно затверджений «дороговказ», за допомогою якого забудовники не зможуть претендувати на цінні історичні місця, ініціативна група рівнян домагається створення історико-архітектурного опорного плану міста.

Цвіль, іржа та облущена фарба – усе це лягає під шар нової фарби, оплаченої коштом рівненських платників податків. Так фарбує огорожу на вулиці Дубенській рівненська філія держпідприємства МВС «Інформ-ресурси». Оплачує роботу рівненське УЖКГ.

21 липня у Рівному з пафосом представили ремонт приміщення Господарського суду Рівненської області. Подивитися на відремонтовану будівлю приїхали, окрім колег з інших судів, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк та голова Вищого госпсуду Богдан Львов.

В розслідуванні Наталії Кокоріної для програми «Слідство.Інфо» – продовження теми скандальних забудов в Петропавлівський Борщагівці під Києвом. Спалення машин активістам, що протистоять забудовнику — вже в минулому. Тепер невідомі б`ють адвоката місцевої громади та погрожують журналістам.

Проців — невелике поселення поблизу Києва. Земля тут дуже дорога. А з виходом до води — взагалі безцінна. Укріплений берег, місце для катера, господарська споруда, маєток та майже півгектара землі тут належать першому заступнику голови Одеської облдержадміністрації Олександру Терещуку. І це лише один із низки розкішних об’єктів нерухомості колишнього працівника МВС із 30-річним стажем.

Близько десятка людей прийшло сьогодні в місцевий Парк слави, щоб допомогти привести його понівечену частину до того вигляду, щоб там можна було відпочивати.

Рік тому у Рівному затримали заступника прокурора області та полковника СБУ, потім екс-міліціонерів та Сарненського прокурора. Попри те, що так званою справою «бурштинової мафії» пишалися і хизувалися усі учасники вже вийшли з СІЗО на волю. Чому оголошений генпрокурором Луценком розгром бурштинової мафії не такий уже й розгром – у сюжеті «Слідство.Інфо».

Кілька днів тому в соцмережі поширили відео знущань над молодим чоловіком. Багато лучан, включно з громадськими активістами та журналістами, схвалюють дії невідомих, які «виховували» дебошира, що напередодні називав себе сепаратистом і лаяв трьохповерховою лайкою бандерівців і їх прихильників. На відео видно вчинення злочину. Що ж відбулося насправді і чому, з чого все починалося і що про це думають правоохоронці та сам побитий – в невеликому розслідуванні «Четвертої влади».

Тренуємо пам`ять. А що робити, якщо відповідальність за дотримання правил дорожнього руху є, а розмітки на дорогах - ні? Як рівненські водії вирішують цю проблему ось уже півроку?

Учасники веломарафону «Поліська Січ», який нещодавно відбувся у Рівному відзвітувалися про свою подорож аерозйомкою туристичних принад Рівненщини.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору