ВІДЕО

Юлія Тимошенко готувалася до свого арешту. Але не сьогодні, а тиждень тому. Тоді ж вона записала звернення до народу

Одіозна фігура російського видавничого бізнесу Арам Ашотович Габрелянов вже пояснював, чим відрізняються його «Известия» від Мердоківсього The Wall Street Journal, а також як росіяни ставляться до Путіна. Цього разу медіа-магнат розповів про власні погляди на принципи журналістської етики і які кордони не можна (або можна) переходити у медіа-бізнесі.

У ефірі телеканалу "Інтер" вийшов сюжет, в якому президент Янукович показав обраним журналістам володіння в Межигір´ї, якими він офіційно володіє.

Сьогодні біля приміщення Генеральної прокуратури України правозахисники провели акцію, присвячену Міжнародному дню протикатувань.

Телекомпания РЕН ТВ заявила, что сотрудники администрации и службы безопасности магазина "Пятерочка", расположенного в Москве на Хорошевском шоссе, в среду вечером избили съемочную группу телеканала.

Чому торговці цигарками-вуличні бабці – непереможні, а також як влада «вирішує» проблеми доступності Рівного для людей з особливими потребами. Дивіться у телерозслідуванні "Четверта влада".

В Інтернеті оприлюднено відео, як інспектори ДАІ Бердянська беруть у водія хабар і обурюються, що він мало дає.

Журналісти програми «ПРАВОкація» телеканалу «ZIK» «домовились» із  лікарем про підготовку документів для майбутнього оформлення незаконної пенсії за інвалідністю. За це медик забажала 100 доларів США. Для фіксації передачі хабара журналісти взяли зі собою правоохоронців.

Керівництво ДАІ змушує інспекторів штрафувати водіїв незалежно від порушень, а відповідно до плану. Відео з записом планерки ДАІ міста Бердянська з’явилося на сайті «Дорожнього контролю».

Три дні тому, 17 січня 2011 року, обласна організація УНП поширила інформацію про те, що пацієнти Рівненського обласного онкологічного диспансеру нарікають на холоднечу в палатах. Тепла ж, як пояснювали хворі, немає через те, що секції батарей в їх палатах були від’єднані від системи опалення.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору