ВІДЕО

Київ очолив рейтинг найгірших доріг України.

Викладач змайстрував диво-пристрій, який убереже людей від наслідків негоди.

Це не гіпербола, не літературне перебільшення, це - правило життя для членів такої широковідомої організації, як «могутня купка борців зі свавіллям ДАІ».

Другий день у Рівному триває перший міський фестиваль вуличних вертепів «Нова радість стала». Сьогодні одним з номерів під час цього фестифалю став «Депутатський антикризовий вертеп». Депутати Рівненської міської ради перевтілилися в Ірода, царів, смерть та інших персонажів, щоб нагадати про народження Христа та побажати миру і злагоди рівнянам.

В ході костюмованої репетиції вуличного вертепу, який готують депутати Рівнеради на 14 січня є епізод з найпопулярнішим нині танцем на пісню корейського співака PSY (Псай) OPPA, GANGNAM STYLE.

Очевидно вперше в Україні депутати міської ради обласного центру показуватимуть рівнянам вуличний вертеп. Портал ЧЕТВЕРТА ВЛАДА побував на костюмованій репетиції і отримав ексклюзивні фото і відео матеріали. Дивіться як депутати перетворювались в ангелів і демонів і танцювали ОППА ГАНГНАМ СТАЙЛ.

Оприлюднили і розкрутили це відео активісти проекту "Дорожній контроль" та його керівник - Ростислав Шапошніков. Для нього боротьба з незаконними діями ДАІ стала справою принципу. Ростислав сам виграв у судах десятки справ проти ДАІ. "Свідомо" попросило Шапошнікова надати поради щодо правильної послідовності дій, якщо Вас зупиняє ДАІ.

Документальний фільм Студії Time Production “Безпека журналістів. Український практикум”, створений у партнерстві з Незалежною медіа-профспілкою України і Спілкою журналістів України.

З 19 січня 2009 року на 1 каналі Центрального телебачення Росії розпочато показ соціальної реклами, що є частиною проекту «Общее дело» архімандрита Тихона (Шовкунова).

Педагоги зігнали студентів з північних районів Рівненської області до актової зали Національного університету водного господарства для того, щоб переконати їх голосувати за кандидата від Партії регіонів.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору