ВІДЕО

17 квітня, з нагоди 70-річчя створення УПА та 68-річчя найбільшого бою українських повстанців з військами НКВД в урочищі Гурби Здолбунівського району було проведено фестиваль-реквієм "Герої Гурб".

У що обійдеться українцям упорядкування спадщини уранової промисловості

Шкода довкіллю і людині, про яку не говорять атомники.

Кожна тварюка, що посміє ображати українок отримає особисто від мене по мордяці!

Студенти-журналісти із Запорізького національного університету, які практикувались у Рівненському агентстві журналістських розслідувань, створили кліп для студентського сайту ПОРОГИ - "Один день із життя журналіста".

Троє дітей-пасажирок автомобіля «DAEWOO MATIZ»: 8-річна Дарина, 5-річна Анастасія та Єлизавета 2011 року народження з різного ступеня травмами госпіталізовані в реанімаційне відділення Рівненської обласної дитячої клінічної лікарні.

Мільйони крадуться на бензині та спирті - скоро вибори. Влада підставляє оперативників і саджає в тюрму головного свідка. Боротьба лівоохоронців з Ніжинськими робінгудами - наркоторговці на волі.

Вони запевняють: функції Міністерства охорони здоров’я давно вже лежать на їх плечах, а держава витрачає гроші куди завгодно, але не на дійсно життєво важливі речі.

Гумористочно-сатиричний образ журналіста Росії та України. Всім, хто цікавиться медіаграмотністю, журналістикою та корупцією у сфері ЗМІ дивитися обовязково! Особливо студентам журфаків.

Але з кінця грудня Аю-Даг більше не належить громадянам України.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору