ВІДЕО

Цього разу фігурант програми журналістських розслідувань  «Хто тут живе?» на телеканалі «ЗІК» – голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ. Журналістів шокували маєтки цього чиновника і те, як він їх отримав.

Про те, що міський голова Рівного Володимир Хомко не проти пересісти з мерського крісла у крісло народного депутата, не говорить хіба що лінивий. Обговорюють навіть, що конкуренцію йому може скласти власник рівненського льонокомбінату Олег Червонюк.

Наприкінці квітня на базі спортивної школи № 4 пройшов Перший відкритий чемпіонат міста Рівногоз кікбоксингу під гаслом «Кікбоксинг проти дитячої злочинності». В перервах між боями відбулись показові виступи з айкідо та карате.

Наприкінці квітня на базі спортивної школи № 4 пройшов Перший відкритий чемпіонат міста Рівного з кікбоксингу під гаслом «Кікбоксинг проти дитячої злочинності». В перервах між боями відбулись показові виступи з карате та айкідо.

Наприкінці квітня на базі спортивної школи № 4 пройшов Перший відкритий чемпіонат міста Рівного з кікбоксингу під гаслом «Кікбоксинг проти дитячої злочинності».

Зібралося більше шести сотень людей. Молодь грала в такі козацькі забави як «зняти шапку», «чий батько дужчий», «бій півнів», козаки-розбійники, «вибити отамана», бій на списах, перекидання колоди, «отаман гори».

Серія вибухів прогриміла у Дніпропетровську, за різними даними вибухів могло бути до дев’яти. За попередніми даними поранено 27 осіб. Мабуть, число потерпілих буде тільки рости. Прокуратура Дніпропетровської області порушила кримінальну справу за статтею «Теракт». Міністр МВС терміново вилетів на місце подій.

Из Донецка ты можешь уехать, но Донецк из тебя не выйдет.

"На жаль, рівень самосвідомості багатьох людей бажає кращого. Та ми, власним прикладом, вирішили показати, що зробити світ кращим, починаючим з власної домівки не так і важко". Повідомляє ресурс автономних націоналістів reactor.org.ua

Володимир Хомко на прес-конференції у лютому 2012 року пообіцяв комунальникам крім похвали і грошей зробити «сікір башка». 

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору