ВІДЕО

В Житомире милиция применила силу по отношению к журналисткам газеты «20 хвилин». Оксана Трокоз и Диана Минаева пострадали во время выполнения редакционного задания.

Як і чому медики вимагають у вагітних "благодійні" внески. Телепроект "Четверта влада".

Особливості слідства ДТП, одним з учасників якого є майор міліції, а один з пасажирів загинув. Хто приховує правду?Телепроект "Четверта влада".

В цьому розслідуванні кореспонденти Рівненського агентства журналістських розслідувань з’ясовували обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю працівника прокуратури з Луцька, після якої одна рівнянка загинула, а інша стала інвалідом.Телепроект "Четверта влада".

У церкві, як і в мирському житті, процвітає корупція. Тих, хто не згоден давати хабара, відлучають від церкви і позбавляють сану.

Інваліди, люди похилого віку, матері з маленькими дітьми та навіть ті, хто випадково підвернули ногу, постійно стикаються з проблемою недоступності вулиць, будинків, громадських закладів та органів влади. Закон називає таких людей маломобільними групами населення. Дуже часто чотири сходинки, високий поріг чи тротуарний бордюр стають бар’єром, який людина в інвалідному візку, зі зламаною ногою чи дитячим возиком не подолають. Для них місто недоступне.

На околиці Рівного, на вулиці Київській, 106, на майже 11 гектарах землі розташований завод, який в радянські часи виготовляв навчальні прилади для шкіл та інститутів. У 2004 році все майно державного заводу без конкурсу було передано акціонерному товариству, акціонером якого є відомий у Рівному бізнесмен Ігор Голод. Попри неодноразові порушення договору - оренда була продовжена ще на три роки. Для чого бізнесмену збитковий завод і чому порушуються права рівнян з’ясовували журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ.

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Як голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук (БЮТ) отримував земельну ділянку в елітному місці.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору