ВІДЕО

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

Як голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук (БЮТ) отримував земельну ділянку в елітному місці.

У циклі телепрограм „Земля на халяву” (вийшли в ефір у березні-квітні 2008 року) журналістами Рівненського агентства журналістських розслідувань висвітлено ситуацію навколо отримання безкоштовних земельних ділянок під індивідуальне будівництво в Рівному і з’ясовано, що не існує офіційної черги на земельні ділянки.

В об`єктиві тележурналістів ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ - загадкова пожежа на Київській, 67 у Рівному. Виявилось, що земля, на якій стоїть будинок, що згорів, давно... продана. Зараз кримінальну справу стосовно підпалу розслідує міліція, а прокуратура області виявила, що продаж ділянки — незаконний.

Мати воює з корумпованою системою, щоб захистити п ятирічну доньку, на яку посягнув рідний батько. Сценарій телевізійних програм-розслідувань "Батько-гвалтівник" проекту "Четверта влада", який виконувався Рівненським агентством журналістських розслідувань у 2007-2008 роках.

Перша програма телепроекту журналістських розслідувань «Четверта влада», ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань» (2007). Програма вийшла в ефір на телеканалі «Рівне 1».

Чому в освітніх закладах: дитсадках, школах і ВНЗ вимагають добровільно-примусові внески.

Чому існує хабарництво у рівненських державних ВНЗ.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору