ВІДЕО

З моменту виходу матеріалу про зникнення будівельника Андрія Артвінського минуло півтора місяці, втім офіційно слідство не ділилося успіхами. «Четверта влада» звернулася за коментарями до уповноважених осіб, аби ті розповіли, про те, на якому етапі знаходиться розслідування. Правоохоронці кажуть – на фінішній прямій, і найближчим часом фігурантам оголосять підозру. Детальніше – на відео.

Суд через білу халатність. У Рівненському міському суді сьогодні проходило засідання у справі екс-лікаря обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського. Більше року тому у його відділенні загинув 5-річний Микола Антонюк. Учора опитували лікарів.

Від першої сутички, яка прогуділа на всю країну у травні 2014 року минуло вже два з половиною роки. Роки обіцянок упорядкувати бурштиновидобуток і направити його мільярдні прибутки в бюджет. Але помпи і досі гудуть, а потоки грошей досі ллються у кишені нелегальних видобувачів та корупціонерів у владі. Про це – Дмитро Бондар для Слідство.інфо.

Конфлікт у Старому Селі, куди нібито через бурштин приїхали нібито бандити став доволі гучним початком тижня. Як виявилося ситуація склалася інакше, аніж спершу розповідали мешканці Старого Села. В розпорядження «Четвертої влади» потрапило відео, де видно, як старосільці агресивно спілкуються з приїжджим.

Село Бабин. Півгодини на машині з Рівного. Сільрада стоїть практично на трасі Київ-Чоп. Неподалік – школа. Саме на покращення якості навчання тут сільрада в переддень Нового року витратила чималі за місцевими мірками кошти. Як йдеться в угоді, 199 тисяч дев’ятсот заплатили фізичній особі-підприємцю Володимиру Мастерку за ноутбук з мишкою.

В останню п`ятницю 2016-го мер Рівного Володимир Хомко звітувався за рік роботи. Напередодні новорічних свят його зібралися послухати журналісти, оператори та підлеглі. Міський голова розповів про те скільки місто заробило, куди пішли гроші, скільки позичило і звичайно ж про чудо-техніки – придбаний дуобус.

Як уже повідомляла «Четверта влада», придані сили «Бурштинового штабу», які з квітня 2016 року діяли на Рівненщині, залишили область. Місцеві поліцейські з бурштинокопачами – тепер один на один. І поки тривають розмови, що можливо придані сили повернуться – «Четверта влада» вирішила з’ясувати «а як це було» – як працювали і чим запам’яталися спецпризначенці.

Навести порядок на вулицях, швидко розслідувати, виключити корупційну складову в роботі поліції. Хабарникам – звільнення, людям – цілодобова охорона порядку. І звичайно ж, подолати проблему нелегального бурштиновидобутку.

Продовжуючи тему, запитали у керівництва міста чому у Рівному не економлять зайвий мільйон.

Шикарні палаци, пачки грошей, і навіть автомобілі «Бентлі» — це все не про голлівудських знаменитостей, а про українських митників. Пояснювати, яким чином працівники митної служби із мізерними зарплатами примудряються заробити всі ці численні статки, мабуть не варто. Журналісти зробили чимало розслідувань про оборудки на українських митницях. Але тепер ще й особисто допитали кількох високопоставлених митників на предмет їхнього майна.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору