ВІДЕО

Сьогодні, 6 грудня, триває друге пленарне засідання десятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання.

Придані сили «Бурштинового штабу» покинули Рівненщину. Місцеві поліцейські залишилися з бурштинокопачами один на один. І схоже такий розклад більш вигідний, як для очільників райвідділів на місцях так і для копачів. Про це – у матеріалі порталу «Четверта влада».

24 листопада, під стінами Рівненської ОДА рівняни вшанували третю річницю від початку Революції Гідності

Яким був п`ятирічний Микола Антонюк, коли він захворів і як почував себе, як діяли лікарі і яку допомогу надавали хворому – розповіли у суді рідні хлопчика. Про це – у матеріалі «Четвертої влади».

Апеляційний суд Волинської області залишив під цілодобовим домашнім арештом заступника начальника Держархбудінспекції у Волинській області Сергія Шемейка, якого на початку листопада затримали на хабарі розміром у 30 тисяч доларів.

Ще у серпні 2016 року суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук був пійманий патрульними поліцейськими на порушенні правил дорожнього руху. У результаті чого правоохоронці склали дві постанови та один протокол і наклали штрафи згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення. Втім, усі вони були скасовані колегами судді.

Дебати щодо обвинувального акту, клопотання про залучення потерпілих у справу, цивільний позов та арешт майна. Яким було перше підготовче засідання дивіться на фото та відео порталу «Четверта влада».

Після запуску Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, наступним кроком для реформування старої правоохоронної системи має стати створення Державного бюро розслідувань.

Засніжений Гоголь, екзотичний Гоген, суперечливий Ленон, а також Шевченко в кількох варіаціях. Відомих людей він маскує за деревами, річками й будинками. І в одній картині переплітає одразу два сюжети.

Близько десяти осіб та кілька шин, погрози вогнем та візитами в Київ. Що хотіли та про що говорили активісти Автомайдану з тимчасовим керівником поліції Рівненщини – дивіться на відео «Четвертої влади».

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору