ВІДЕО

Дорога з обох боків тісно обліплена автівками, десятки заведених помп та сотні бурштинокопачів. Такий вигляд має масовий нелегальний бурштиновидобуток зараз. Мова про урочище «Азалія» – Рівненська область, Сарненський район. «Четверта влада» побувала там. Детальніше – дивіться на відео без коментарів.

Не можна робити ситуації, коли воїни АТО чи хтось, хто ними прикривається, приходить в будь-яку точку, на Майдан Незалежності, тицяє пальцем і каже «я хочу тут будинок».

Тіло зниклого будівельника знайшли. Поліція працює на місці події.

Політик Міхеїл Саакашвілі вчора побував не тільки у парку Слави в Рівному, а й відвідав північні райони області, де незаконно видобувають бурштин. Відео поїздки виклали на ютубі політика. Те що ми побачили і почули на записі нас вразило. Чому – читайте у матеріалі «Четвертої влади».

Що було на Пагорбі слави під час візиту Міхеїла Саакашвілі, чи знали УНСОвці про приїзд політика, скільки грошей та які зв`язки треба, щоб потрапити в нову партію і коли Саакашвілі приїде наступного разу та чи приїде взагалі хоч колись? Відповіді – шукайте у тексті «Четвертої влади».

Справа про зникнення будівельника на об`єкті депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата та приховування ним злочину спричинила значний суспільний резонанс. Досі поліція коментувала лише факт зникнення. Начальник Рівненського міського відділу поліції Василь Зелінський поділився деталями. Поліцейські знають де ймовірно знаходиться тіло і кажуть якби рідні не зволікали було б набагато легше.

Головна реформаторка міністерства внутрішніх справ – голова Національної поліції Хатія Деканоїзде пішла у відставку. Напевне єдина помітна українцям її заслуга – поява на вулицях абсолютно нової патрульної поліції. Та докорінно систему змінити голові Нацполіції так і не вдалося. Бо атестація поліцейських в Україні провалена! Реформа це чи імітація? Скільки ж колишніх міліціонерів працевлаштувалося в новій поліції і чого від них ще чекати суспільству – в розслідуванні Дмитра Бондаря для проекту «Слідство.інфо».

Поліцейські Рівного розшукують безвісти зниклого жителя села Гориньград. 35-річний Андрій Артвінський працював на будівництві у Рівному. Саме там його, за повідомленням поліції, його бачили востаннє. Втім, історія не така проста, бо як з`ясувала «Четверта влада» сім`ї загиблого пропонували сто тисяч гривень за мовчання.

Сьогодні, 6 грудня, триває друге пленарне засідання десятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання.

Придані сили «Бурштинового штабу» покинули Рівненщину. Місцеві поліцейські залишилися з бурштинокопачами один на один. І схоже такий розклад більш вигідний, як для очільників райвідділів на місцях так і для копачів. Про це – у матеріалі порталу «Четверта влада».

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору