ВІДЕО

Після давніх ігнорувань журналістів і громадськості. Після купи відписок на запити і після судових позовів голова Волинської облради нарешті вийшов на розмову зі ЗМІ. Ми припускаємо, що цьому посприяло журналістське розслідування, яке підготувала волинська редакція «Четвертої влади» спільно із режисерами проекту «Слідство.інфо». Це розслідування вийшло на Першому національному телеканалі, на Громадському, а також на близько 20 регіональних телеканалах.

На відео видно як чоловіки стоять проти поліції, загородивши дорогу автівками. Поліція застосовує сльозогінний газ і гумові кулі. Чоловіки між собою закликають готувати коктейлі молотова. На відео присутня ненормативна лексика.

Селяни передали «Четвертій владі» відео на якому чутно постріли і видно як чоловіки, вдягнені характерно для бурштинокопачів кидають каміння. Кажуть це поліція стріляє в селі Більська Воля Володимирецького району.

У посмішках, аплодисментах, вітаннях, краплях води і янгольському вбранні. З висоти пташиного польоту і в рисах облич. «Четверта влада» зафіксувала день міста Рівне у трьох хвилинах .

Зима 2016 року у Луцьку: активісти вийшли на вулицю мітингувати за незалежну переатестацію правоохоронних органів, однак прихильників реформи зустріли кастетами. Докази вказують - до побиття громадських активістів причетне формування голови Волинської обласної ради місцевого мільйонера Ігоря Палиці. Як і для чого посадовець підтримує його діяльність, де ще засвітилися члени формування та на якому етапі розслідування кримінальні провадження проти них з’ясовували журналісти «Слідства.інфо».

Купуючи квиток на маршрутний рейс ви не лише отримуєте гарантію, що вас довезуть у призначени пункт, а й довіряєте своє життя особі, яка сидить за кермом. У мережі з`явилося відео на якому водій популярного перевізника «Шалена черепаха» керує заповненою маршруткою і одночасно клацає в телефоні. Статистика ДТП за участі маршруток говорить, що подібні ситуації трапляються часто.

Рівняни вже не один рік ведуть «війну» із забудовниками, які намагаються звести багатоповерхові житлові будівлі в історичних або рекреаційних зонах міста. Інколи будівництва вдається зупиняти, принаймні на якийсь час. Щоб розставити крапки над «і» й отримати офіційно затверджений «дороговказ», за допомогою якого забудовники не зможуть претендувати на цінні історичні місця, ініціативна група рівнян домагається створення історико-архітектурного опорного плану міста.

Цвіль, іржа та облущена фарба – усе це лягає під шар нової фарби, оплаченої коштом рівненських платників податків. Так фарбує огорожу на вулиці Дубенській рівненська філія держпідприємства МВС «Інформ-ресурси». Оплачує роботу рівненське УЖКГ.

21 липня у Рівному з пафосом представили ремонт приміщення Господарського суду Рівненської області. Подивитися на відремонтовану будівлю приїхали, окрім колег з інших судів, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк та голова Вищого госпсуду Богдан Львов.

В розслідуванні Наталії Кокоріної для програми «Слідство.Інфо» – продовження теми скандальних забудов в Петропавлівський Борщагівці під Києвом. Спалення машин активістам, що протистоять забудовнику — вже в минулому. Тепер невідомі б`ють адвоката місцевої громади та погрожують журналістам.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору