ВІДЕО

14 червня, представляючи у Рівному нового керівника місцевих поліцейських, голова Нацполіції Сергій Князев пояснив, чому своїм указом вчора звільнив з цієї посади Валерія Присяжнюка. І що той робитиме відтепер.

14 червня, представляючи у Рівному нового керівника місцевих поліцейських, голова Нацполіції Сергій Князев похвалив здобутки попереднього керівника поліції Рівненщини Валерія Присяжнюка.

Два тижні тому журналісти і патрульні зупинили встановлення шлагбауму на в`їзді до кварталу, де проживає мер Рівного, екс-депутати, правоохоронці, бізнесмени та інші. Раніше почути відповідь міського голови Рівного Володимира Хомка не вдалося – запитали сьогодні.

Понад рік тому «Слідство.Інфо» провело журналістське розслідування зловживань у Товаристві Червоного Хреста. Тоді з`ясувалося, що в українському осередку організації торгують гуманітарною допомогою, що безкоштовно надходить від закордонних благодійників. Цей матеріал «Слідства.Інфо» викликав чималий резонанс, який зрештою, призвів до того, що народні депутати відмовилися виділяти бюджетні гроші українському «Червоному Хресту». Вони не були впевненими, що державні кошти використають належним чином.Тема торгівлі гуманітарною допомогою в Україні виявилася масштабною. «Слідство.Інфо» довідалося, хто і як, під виглядом гуманітарної допомоги, завозить в Україну численні комерційні вантажі, не сплачуючи при цьому податки і прикриваючись фіктивними благодійними фондами. Про все це у сюжеті Євгенії Моторевської для програми «Слідство.Інфо».

Сьогодні, 2 червня, депутати обласної ради голосуватимуть за контракт з 11-ма головними лікарями обласних медзакладів. Кандидати на посади, здебільшого ті, що вже роками очолюють медустанови. Протягом місяця вони ходили на депутатські комісії, щоб розповісти чому вони гідні своїх посад. Через численні скарги особливу увагу «Четвертої влади» привернув головний лікар Рівненського онкологічного диспансеру.

Відгородитись шлагбаумом сьогодні спробували жителі мажорного кварталу, де проживає мер Рівного Володимир Хомко. На самому в`їзді двоє чоловіків почали встановлювати конструкцію, яка вже незабаром мала б пропускати до кварталу лише «своїх». Як виявилося, жодних документів на встановлення шлагбауму у працівників і власника не було. Патрульні склали адмінпротокол, а РШЕУ допомагало демонтувати конструкцію.

На в`їзді на вулицю Пекарського, де, зокрема, проживає міський голова Рівного Володимир Хомко, встановлюють шлагбаум.

Сьогодні до Рівненського медколеджу завітала група рівнян, разом із членом громадської ради при Міністерства охорони здоров`я Юрієм Поліщуком. Рівнян обурила ситуація, коли від студентки коледжу вимагали вибачитися перед директором коледжу Ростиславом Сабадишиним за спробу відстояти свої права.

З моменту прилюднення інформації про видобуток під лініями електропередач пройшов тиджень. Що з цим робитиме поліція? Відповідати по телефону на ці питання у поліції відмовились.

Серед скандальних видів заробітку на Рівненщині крім видобутку бурштину віднедавна ще один – це участь в проплачених акціях протесту. Навіть попри те, що вони мають відверто сепаратистський характер та до їхнього фінансування може бути причетна Росія бажаючих взяти участь в таких акціях виявилося чимало. Журналісти раніше за спецслужби з`ясували, як працює система вербовки для такої специфічної роботи і чим це може загрожувати Рівненщині – регіону в якому стихійні бунти місцевих мешканців давно стали звичним явищем. Про це – у репортажі.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору