ВОЛИНЬ

Понад 30 тисяч волинян вже отримали компенсацію Ощадбанку

03.07.2012, 10:45      портал «Четверта влада»      Переглядів: 462

Ілюстративне фото з сайту slovovolyni.com

Понад 30 тисяч волинян - вкладників Ощадбанку СРСР вже отримали належну компенсацію.  

Коштів виплачено на суму 43 мільйони 362 тисяч гривень.

Повідоляє сайт Волинської ОДА.

Щодня протягом червня "Ощадбанк" реєстрував близько півтисячі волинян, видавав до 1 тисячі «Національних карток», з яких громадяни знімали  через мережі банкоматів в середньому близько 1,5 мільйони гривень готівки.   

У Філії Волинського обласного управління АТ „Ощадбанк” відзначають, що обслуговують громадян оперативно та організовано, а головне – без черг.   В цілому на 2 липня актуалізацію пройшло 46 тисяч 320 жителів регіону.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору