ВОЛИНЬ

Визначено переможців конкурсу серед журналістів волинських медіа: перше місце в кореспондента «Четвертої влади»

04.06.2013, 17:01      volynpressclub.org.ua      Переглядів: 3449

Усі фото volynpressclub.org.ua

Сьогодні відбулося підбиття підсумків і відзначення переможців конкурсу журналістської майстерності «Журналістський злет», організованого Волинською незалежною медіа-профспілкою та Волинським прес-клубом. Його основною метою було відзначення кращих журналістських робіт, спрямованих на висвітлення найбільш гострих і резонансних проблем регіону, та підвищення професійних стандартів роботи волинських журналістів, пише volynpressclub.org.ua.

 На конкурс було подано 19 матеріалів від 9 журналістів. Його переможцями стали:

Юрій Горбач отримує нагороду

Відзнаку в спеціальній номінації "Відкриття" отримала журналістка газети "Луцький замок" Тетяна Свереда, а в номінації "Активна журналістська позиція" – позаштатний кореспондент інтернет-видання "ВолиньPost" Марія Доманська.

В оцінці журналістських робіт члени журі керувалися такими критеріями:

  • повнота, об’єктивність і достовірність інформації;
  • журналістська майстерність;
  • позиційна сміливість журналіста;
  • дотримання етичних стандартів журналістики.

Як зазначили присутні на зустрічі члени журі, вони були приємно вражені гостротою думки, підходом до висвітлення багатьох тем і свіжістю думки. Окремі журналісти стали для них відкриттям, змусили задуматися і по-іншому оцінити певні ситуації.

"Працюйте. Працюйте побільше, але не забувайте про ваші родини і друзів, бо журналістика забирає багато часу. Бажаю вам, аби кожного року у вас був такий матеріал, від якого б ви самі отримували задоволення", – підсумувала член Волинської НМП Оксана Швець.


Довідка:

Члени журі: Галина Баран – голова Волинської НМП, редактор сайту газети "Віче-інформ"; Мирослав Ватащук – член Ради НМПУ, власкор ЗІКу; Валентина Куць – редактор Рівненсько-Волинського порталу "4 влада"; Вікторія Поліщук – головний редактор інтернет-видання "Волинські новини", Оксана Швець – член Волинської НМП.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України 2008 року

Краще журналістське розслідування з проблем корупції в регіональних друкованих та онлайн-ЗМІ - Захід України 2009 року

Два журналістські розслідування Агентства увійшли до п’ятірки номінантів у номінації «Краще журналістське розслідування» в Конкурсі професійної журналістики «Честь професії 2011»

Рівненське агентство журналістських розслідувань отримало першу премію в конкурсі ОБСЄ та Комісії з журналістської етики на кращий журналістський матеріал, що висвітлює питання журналістської відповідальності, професійної етики та саморегуляції у 2011 році.

Рівненсько-Волинський портал «Четверта влада» отримав премію Асоціації польських журналістів у жовтні 2012 року. За журналістське розслідування «Волиняни переплачують сотні гривень за закордонний паспорт: кому йдуть ці кошти».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору