ВОЛИНЬ

Голову Луцької міської парторганізації «Батьківщини» посадили під домашній арешт

13.12.2013, 13:43      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2750

Сергій Григоренко

Голову Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина», депутата Луцькради Сергія Григоренка взяли під домашній арешт на два місяці. Луцький міськрайонний суд ухвалив відповідне рішення сьогодні, 13 грудня.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації ВО "Батьківщина".

Як розповів Сергій Григоренко, рішення вступило у дії з моменту ухвалення, відтак, від сьогодні «батьківщинівець» повинен бути вдома з 21-ої години до 7-ої ранку протягом двох місяців. Адвокату Григоренка вдалося переконати суддю не вдягати електронний браслет на підсудного.

Крім того, Сергієві Григоренку заборонено брати участь у масових заходах, а будь-які пересування та місця перебування узгоджувати з правоохоронними органами.

Голова Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт вважає цей вирок політично вмотивованим. 

«Григоренко не є терористом чи людиною, яка несе загрозу для суспільства, аби його брати під домашній арешт. Вирок суду є упередженим, політично вмотивованим. Він ще раз підтверджує те, що в Україні, у тому числі на Волині, розпочалися політичні репресії проти активістів Євромайдану», - переконаний секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт.

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Волиньраді Роман Карпюк називає вирок Сергієві Григоренку залякуванням активістів Майдану. Роман Карпюк разом із ще кількома десятками однопартійців прийшли під стіни Луцького міськрайонного суду підтримати Григоренка. 

«Вирок суду у справі Григоренка, згідно з яким його взяли під домашній арешт, вважаю першими кроками діючої злочинної влади у залякуванні активістів Майдану. Судді підпорядковані владі, приймають політичні рішення… Поки Віктор Янукович на посту президента, а Борис Клімчук керує областю, так триватиме й надалі. Треба продовжувати боротьбу на Майдані, добиватися «повалення» нинішньої влади та звільнення Юлії Тимошенко. Репресії щодо політиків та активних борців за європейське майбутнє України вважаю неприпустимими», - заявив Роман Карпюк

Нагадаємо, що Сергію Григоренку правоохоронні органи інкримінували порушення статей 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку) та 341 ККУ (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд). Підозру у вчиненні правопорушень також оголосили і активістці Євромайдану Майї Москвич. Окрім них двох, правоохоронці інкримінують порушення закону ще чотирьом активістам


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

13.12.2013, 18:39 213.174.12.*** Володимир
Скоро розслідуватимемо ЗЛОЧИНИ ВЛАДИ: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем, Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень, Стаття 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, Стаття 372. Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, Стаття 374. Порушення права на захист, Стаття 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору