ВОЛИНЬ

Райцентри Волині створюють свої осередки ВО «Майдан»

15.01.2014, 10:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1543

13 січня 2014 року у Ковелі місцевими активістами було створено Ковельський районний осередок ВО «Майдан», основною метою діяльності якого є повна зміна системи влади задля відновлення конституційних прав і свобод громадян.

Про це інформують у прес-службі Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

На зборах було обрано Раду Ковельського районного відділення всеукраїнського об`єднання "Майдан", до якої увійшли опозиційні місцеві політики та громадські діячі: Мельник Юрій, Андросюк Володимир, Верчук Ігор, Козуля Лідія, Яцук Віктор, Юхимук Олександр, Пініс Ігор, Броїло Андрій, Калитюк Лариса, Сидорук Василь, Макарусь Олександр, Ткачук Валентина, Кравчук Володимир, Сорока Микола.

Збори доручили місцевим депутатам створити депутатську групу «Майдан» у Ковельській районній раді. Також було вирішено посилити роботу по збору коштів та продуктів харчування для потреб Майдану в місті Київ, та організувати роботу «євронамету» у селах Ковельського району.

«Ми створюємо осередок ВО «Майдан» задля того, щоб координувати і організовувати громаду у боротьбі за гідне життя і визволення з-під режиму «регіональної» тиранії. Дух Майдану має охопити всю Україну. Лише тоді ми зможемо якісно змінити стан справ», - зазначив голова Ковельської районної організації ВО «Свобода» Юрій Мельник.

Напередодні, 12 січня, осередки ВО «Майдан» були утворені у містах Горохів та Рожище.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору