ВОЛИНЬ

Луцьке віче освистало нового керівника обласного управління міліції

09.03.2014, 18:30      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3218

Віктор Швидкий

На Народному віче у Луцьку представили нового начальника УМВС у Волинській області Віктора Швидкого.

Віктора Швидкого відрекомендував лучанам на сьогоднішньому віче голова Волинської ОДА Григорій Пустовіт. 

За словами Пустовіта, Віктор Швидкий очолював Самооборону, коли вона почала формуватися в області, активно діяв у ВО «Майдан».

Натовп зустрів таке призначення неоднозначно: частина людей оплесками, а частина – вигуками «Ганьба!» та свистом.

- Сам я родом з Дніпропетровщини. З 2005 року я проживаю на Волині, бо з того часу вже керував цим управлінням. Якщо громада мені довірить, я виконаю завдання, - сказав у своєму виступі Віктор Швидкий.

Висловив обурення таким призначенням лідер «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук. 

- Ми категорично проти кабінетного розподілу посад. Я розумію, що потрібно швидко призначати керівників, але вже майже місяць формується нова вертикаль влади на місцях і в Києві. Зараз не час розбрату, але так само і нова влада має враховувати думку людей, що відбувається не завжди. Ми вважаємо, що принцип кабінетного розподілу по партійній приналежності неправильний категорично. Люди не стояли за «квоти» і розподіл. Чому начальник міліції та управління СБУ призначаються в Києві без думки громади? – обурений Павло Данильчук.

Також чоловік додав, що активісти мають багато скарг на Віктора Швидкого. 

- У нас безліч скарг по кандидатурі Віктора Швидкого, - сказав Павло Данильчук. - Зверталися колишні працівники міліції, колишні ветерани органів внутрішніх справ і розказували багато цікавого. Тому я звертаюся ще раз, щоб в міліції за ці два дні було проведене незалежне анкетування серед працівників, чи вони бажають і кого вони бажають бачити на посаді начальника управління. Ми прийдемо на представлення нового керівника.

Довідка: 

Віктор Швидкий вже двічі очолював волинське управління МВС. Спочатку із серпня 2005-ого до січня 2007-ого року. Через рік він знову повернувся на цю посаду.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

10.03.2014, 13:22 178.162.207.*** Спостережна комісія
З міліції при Швидкому звільнялися ті, хто неугодний був начальству: порядні, думаючі, принципові і чесні. А залишались ті, хто був тупий, вмів вилизати начальницький зад, принести в гнилих зубах замовлену кількість "бабла" (за чергову зірочку, за посаду). Це взагалі апофеоз абсурду -втрете ставити керівником міліції хабарника, який перетворив міліцію в ОЗГ! Я розумію, що ще результат політичного лоббіювання, швидше за все Луценка, але громадяни повинні сказати своє ФЕ! А то дивись повернеться вся бидлота, яка обкрадала народ, у якої замість совісті бобло, бобло і ще раз бобло! Це вони виховали той беркут, який ще до майдану безкарно грабував простих громадян, долю засилали Швидкому. Це при ньому за бобло закривали очі на явний кримінал і знову ж за бобло відкривались замовні кримінальні справи. Це такий собі міні Захарченко і Пшонка в одній особі.
09.03.2014, 22:42 37.53.96.*** Офіцер - пенсіонер
Пенсіонери Волині впевнений підтримають генерала Швидкого!Порядна людина, активіст і дійсний офіцер мвс!В нього не має Генеральського маразму, гламурнасті та зверхньості.Удачі тобі генерал Швидкий!Ми тебе підтримаємо!
09.03.2014, 19:43 94.178.68.*** пенсіонер
Швидкий найкраще підходить на цю посаду. Серед пенсіонерів умвс, які працювали при ньому найкращі відгуки. Він не такий як ті пєстови, ходирєви, французи-кміти та інша *рань пузата. Пане Данильчук на таких посадах як керівники УМВС та УСБУ повинні стояти професіонали, це нічого що з "колишніх". Ми пенсіонери не повинні відповідати за те що колись прийшлось працювати в МВС при "царі" Ющенку. Керівник повинен бути мудрий, досвітчений, виважений в своїх діях, а не салабон який навіть у війську неслужив. В останні роки в міліцію, прокуратуру, СБУ пішли "синки" тих, хто у 92-98 жив "по-понятіях" і щоб захистити себе в майбутньому відправили своїх дітей на ці посади. Порядні міліціонери змушені були піти на пенсію, лише досягнувши пенсійного віку (багато таких кому держава порахувала рік за півтора), а їх замінили ці "синочки". Соромно нам пенсіонерам за таку міліцію, прокуратуру, СБУ. В районних прокуратурах де раніше було по 5-6 працівників зараз 10-12 і всі прокурори
09.03.2014, 19:40 193.109.145.*** Віталий Кулик
За час керування УМВС у Волинській області Швидким та Сохацьким О. їх підлеглими був убитий мій єдиний син Віктор
09.03.2014, 19:37 193.109.145.*** Виталий Кулик
За час керування УМВС у Волинській області Швидким ,та Сохацьким О. їх підлеглими 20.07.2009 року був убитий мій єдиний син Віктор.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору