ВОЛИНЬ

Аваков пообіцяв змінити головного міліціонера Волині

04.04.2014, 10:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1850

Фото із samooborona.volyn.ua

Відбулися громадські слухання з приводу призначення головного міліціонера Волинської області.

Слухання пройшли у Міністерстві внутрішніх справ України за участі працівників урядової установи та міністра Арсена Авакова, - пишуть на сайті Самооборони Майдану.

Долучилися до обговорень і волинські самооборонівці Іван Мирка, Богдан Климчук, Ігор Лапін та Володимир Комарчук.

Як повідомив, заступник голови штабу Волинської Самооборони Богдан Климчук, активісти організації донесли до міністра невдоволення щодо того, аби на посаді очільника УМВС Волині залишався Віктор Швидкий. Зокрема, Авакову була представлена резолюція громадських організацій, яка підтверджує небажання бачити Швидкого на заданій посаді.

Після довгих обговорень найбільшу підтримку в усіх учасників отримав Петро Шпига.

Міністр МВС Арсен Аваков погодився із цим й заявив, що призначить Шпигу головним міліціонером Волині, натомість Швидкого переведе на іншу посаду, щоправда не зазначив, на яку.

Нагадаємо, що у Луцьку відбулися громадські слухання, на яких обговорили кандидатури п`ятьох претендентів на посаду начальника УМВС в області. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору