ВОЛИНЬ

Скільки коштує платникам податків державна «Волинська газета»

07.11.2014, 16:11      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1551

За 2011-2014 роки із обласного бюджету на «Волинську газету» витратили 520 тисяч гривень

Протягом 2011-2014 років на підтримку тижневика «Волинська газета» із обласного бюджету виділили понад півмільйона гривень. 

Відповідну інформацію надали на запит порталу «Четверта влада» в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Волинської обласної державної адміністрації.

Фінансову підтримку редакціям друкованих засобів масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є місцеві органи виконавчої влади, виділяють відповідно до Законів України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про порядок висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» та в рамках «Обласної програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки», затвердженої рішенням сесії обласної ради від 27 грудня 2011 року № 877. 

Так, у 2011 році на економічну підтримку «Волинської газети» передбачено і фактично перераховано 70 тисяч гривень, у 2012, 2013 та 2014 роках – по 150 тисяч гривень на рік. Тобто за 2011-2014 роки загалом 530 тисяч гривень.

Читайте також: Чому українська влада витрачає мільярд на власні ЗМІ

«Волинська газета» розповсюджується за передплатою та у роздріб, а також випускаються інформаційно-аналітичні додатки. Щотижневий наклад видання буває різним.

Крім того, рішенням сесії обласної ради від 4 листопада 2011 року № 7/30 тимчасово на баланс в користування «Волинської газети» передано частину приміщення, площею 119,0 кв.м. у центрі Луцька на вул. Лесі Українки, 9, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Волинський обласний екскурсійно-методичний центр» і є майном обласної ради. 

У сусідній області Рівненська облрада також є співзасновником однієї газети - «Вісті Рівненщини». На її фінансування із обласного бюджету протягом 2011-2014 років виділили втричі менше - 160 тисяч гривень. Також для редакції виділили приміщення площею 120,62 кв. м., за яке видання платить трохи більше 83 гривень у місяць.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору