ВОЛИНЬ

Порошенко звільнив керівника управління СБУ на Волині

09.11.2014, 13:25      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1230

Володимир Мельникович

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким звільнив Володимира Мельниковича із посади начальника Управління Служби безпеки України у Волинській області. 

Відповідний указ Петро Порошенко підписав 8 листопада. 

«Звільнити Мельниковича Володимира Антоновича з посади начальника Управління Служби безпеки України у Волинській області», - йдеться в документі. 

Разом з тим, Порошенко звільнив і начальника УСБУ у Черкаській області Олега Котляра. 

Нагадаємо, що Володимир Мельникович керував управлінням із березня 2010 року до 5 лютого 2014 року, коли екс-президент Віктор Янукович призначив на цю посаду Юрія Гетала. Вже після революційних подій голова Верховної Ради України і в.о. Президента України Олександр Турчинов 5 березня 2014 року поновив Володимира Мельниковича на посаді


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

09.11.2014, 15:20 194.44.201.*** мартинюк василь
....що ж будемо очікувати новопризначеного по партійній квоті,адже такий варіант присущий ПОП. Готуймо неабияку кількість питань до "новоспеченого", адже не вирішені належним чином "косяки"Мельниковича і його "бригади". Привіт шлю з Нововолинська, своєобразного ганстерсько-мусорського угрупування котре прикривається прокурорами,мером,суддями і місцевим СБУ. Мельникович був повідомлений про це,але належного висновку не зробив.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору