ВОЛИНЬ

Які волинські ЗМІ отримували гроші від влади минулого року

05.02.2015, 14:30      hromadske.volyn.ua      Переглядів: 1250

Ілюстраційне фото hromadske.volyn.ua

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Волинської облдержадміністрації відповіло на запит щодо коштів, які були використані у 2014 році для засобів масової інформації.

Повідомляє «Громадське. Волинь».

Згідно отриманої відповіді, в обласному бюджеті на 2014 рік на висвітлення діяльності органів виконавчої влади було передбачено 330 000 гривень.

Понад третину цієї суми отримали телеканали та радіостанції, решта – друковані видання. Жодної гривні з цих коштів не виділили на інтернет-видання.

Найбільшу суму підтримки з обласного бюджету отримала Волинська обласна держтелерадіокомпанія – понад 65 тисяч гривень. Дещо менше коштів було перераховано ТРК «Аверс» – 45 тисяч гривень. Ще 20 тисяч гривень отримало радіо «Сім’я і дім».

З обласних друкованих ЗМІ найбільше коштів пішло на газету «Волинь-нова» – 30 тисяч гривень, вдвічі менше отримала «Волинська газета» – 14,9 тисяч гривень. На інші обласні друковані видання, такі як «Віче-інформ», «Вісник і К», «Відомості», та «Слово Волині» було передбачено минулого року по 10 тисяч гривень. При цьому, перед газетою «Вісник і К» існує кредиторська заборгованість в розмірі 3668,5 гривень. Що цікаво, 6 тисяч отримала також, порівняно з іншими менш популярна, газета обласної організації спілки журналістів «Діалог».

Серед міських та районних ЗМІ найбільше коштів перепало «Вістям Ковельщини» (9000 грн.), камінь-каширській газеті «Полісся» (8500 гривень) та «Луцькому замку» (7500 гривень). Хоча перед газетою обласного центру в облдержадміністрації є заборгованість розміром понад 5 тисяч гривень. Інші місцеві друковані видання отримали менші суми коштів, причому з частиною з них влада досі не розрахувалася (більше інформації у прін-скріні відповід на запит).

За ці кошти протягом року в ефірі електронних ЗМІ розміщувалися програми «Акценти», «Із перших уст», «Тема дня», «Події дня», сюжети з оперативних нарад, вітання та звернення голови ОДА з приводу державних та релігійних свят.

Обласні та районні друковані засоби масової інформації, за інформацією Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, значну увагу приділяли публікаціям про мобілізацію, подіям у зоні АТО, правам і можливостям переселенців з АР Крим та Сходу України, державній підтримці сімей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, зменшенню споживання природного газу, активно висвітлювалися процеси оновлення влади, кадрова політика, в районних ЗМІ функціонувала рубрика «Вісті з ОДА». В усіх виданнях Волині мали місце тематичні матеріали про дні жалоби.

Усі фото документів hromadske.volyn.uaКОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору