ВОЛИНЬ

Проректорка луцького «політеху» ухиляється від пояснень чому вона прагнула стати росіянкою

17.06.2015, 15:55      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2390

Агітаційний плакат в.о.ректора Зоряни Герасимчук, яка прагне стати ректоркою ВНЗ

Виконувачка обов`язків ректора Луцького національного технічного університету проректор Зоряна Герасимчук каже, що не має російського громадянства, однак не заперечує того факту, що вона хотіла його отримати через суд. 

Попри те, що пані Зоряна протягом двох днів ігнорувала телефонні дзвінки від журналістів ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ та всіляко намагалася уникнути зустрічі із ними у стінах вишу, ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ таки вдалося поспілкуватися з нею щодо судової справи задля отримання російського громадянства у день виборів ректора

Нагадаємо, що Зоряна Герасимчук судилася в Гагарінському районному суді Сімферополя із міграційною службою Росії, намагаючись отримати російське громадянство. І навіть виграла суд. Водночас ректором державного ВНЗ в Україні може бути лише громадянин України.

- Якщо ви знаєте, то громадянство в суді не одержується. Це по-перше. Це та журналістська качка, яку ви самі видумали і бажаєте заставити всіх виборців повірити у неї перед самісінькими виборами, яка була вкинута спеціально моїми опонентами для того, щоб очорнити моє ім`я, - відповіла журналістам Зоряна Герасимчук. 

- Але в суд ви подавали? 

- Я вам ще раз кажу: в мене ніякого російського паспорта немає. І далі продовжувати з вами розмову я не хочу, тому що ви куплені ЗМІ тим же претендентом, який ту качку вкинув. 

Нагадаємо, що Зоряна Герасимчук є виконкувачем обов`язків ректора після смерті її батька Віктора Божидарніка і одним із претендентів на посаду керівника вишу.

Вчора ЧЕТВЕРТА ВЛАДА писала про те, що рік тому Зоряна Вікторівна намагалася отримати російське громадянство в Криму. Ймовірно, для того аби зберегти посаду заступника директора Севастопольського інституту банківської справи УБС НБУ. Тепер пані проректорка планує закріпитися у Луцьку.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

20.06.2015, 15:22 95.132.96.*** ппппппппппп
Хочеться сказати слвами Скрябіна: Чули, а що не чули то добрехали, коли завидно стало... Жодних аргументів та підтверджень, голослів`я
18.06.2015, 16:02 46.201.241.*** 41
а ще вишиванки одягає
17.06.2015, 23:02 188.163.78.*** Заздрісникам
Є між людей порада язикатих; Ласий корм для них - плести плітки: "А чули Ви? Вона сяка - така-то!" "А чули Ви?"А він сякий -такий?" Мені здається, отака порада, що виставляє ближнього на сміх. Вишукує і виходи і входи, щоб заховатись від гріхів своїх. О. Багачук.
17.06.2015, 18:17 109.87.212.*** Володимир
Сергію, коли дізналися, тоді й опублікували. Дізналися б раніше - опублікували б раніше.
17.06.2015, 17:43 46.119.138.*** Фанат
А я знаю чого
17.06.2015, 17:21 95.133.183.*** Сергій
Цій особі будь що треба отримати цю посаду і вона мабуть не розуміє, що своїм вчинком дикскридитувала себе перед людьми. Воно дійсно негарно перед самими виборами публікувати цю новину, однак її поступок набагато огидніший. Я незнаю хто ще претендує на посаду ректора але ця людина точно не має морального права займати її.
17.06.2015, 16:02 193.41.186.*** Станіслав
от курва

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору