ВОЛИНЬ

На виборах ректора у луцькому «політесі» перемогла людина олігарха, але буде другий тур

18.06.2015, 14:30      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2933

Ілюстраційне фото порталу «Четверта влада»

У середу, 17 червня 2015 року з 9 по 15-ту годину в приміщенні актової зали Луцького національного університету проходили вибори нового ректора.

Окрім головної дільниці, на якій проголосувало 552 особи (працівники і студенти університету), діяли дільниці у структурних підрозділах Луцького НТУ: Ковельському промислово-економічному коледжі (86 осіб), Технічному коледжі (101 особа) та Любешівському технічному коледжі (117 осіб), повідомляють на сайті вишу. 

Фактично перемогу отримав завідувач кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування, доктор технічних наук, професор Петро Савчук, який набрав 40% голосів. Проте цього недостатньо для оголошення офіційного результату.

Вже за тиждень, 24 червня виборці очікують на ІІ тур виборів.

Нагадаємо, що на посаду ректора ВНЗ всього було заявлено вісім кандидатур. Серед них - дочка попереднього багаторічного ректора університету Віктора Божидарніка Зоряна Герасимчук та депутат Луцької міської ради Петро Савчук, який входить у раді до депутатської групи «Новий Луцьк», яку пов`язують із олігархом, колишнім нардепом від Луцька і екс-головою Одеської ОДА Ігорем Палицею. Саме ці двоє кандидатів і змагатимуться у другому турі виборів між собою, оскільки набрали у першому турі найбільше голосів. Відповідно до закону «Про вищу освіту» перемогу на виборах ректора вишу здобуде той кандидат, який отримає більше 50% голосів.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору