ВОЛИНЬ

На Волині збираються створити комунальне підприємство для видобутку бурштину

08.08.2015, 10:15      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1863

Нині бурштин по лісах Волині миють тільки підпільні копачі. Ілюстраційне фото СЗГ УМВС у Волинській області

Проект рішення про створення такого підприємства розробив і вніс депутат Волинської обласної ради Олександр Свирида.

Вчора, 7 серпня, проект розглядала майнова комісія, повідомляє прес-служба Волинської обласної ради.

Розробник документа стверджує, що таким чином пропонує узаконити видобування бурштину на Волині, передбачивши відповідні види діяльності у статуті підприємства.

Виконувачем обов`язків директора підприємства пропонується призначити радника голови облради на громадських засадах Веніаміна Туза, а потім обрати керівника на конкурсних засадах.

У підтримку проекту виступили депутати Олександр Кирильчук, Святослав Кравчук, Валентин Скуба.

Разом з тим, комісія погодилася з пропозицією обранця Василя Байцима, яка полягає в тому, щоб не створювати нового підприємства, а перейменувати КП "Дирекція з будівництва та введення в експлуатацію аеропорту "Луцьк" та предбачити видобування і реалізацію бурштину у його статутній діяльності. Така процедура є значно простішою.

Зрештою, остаточне рішення будуть приймати депутати на сесії Волиньради. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору