ВОЛИНЬ

«УКРОП» створив фракцію в Луцькраді

03.12.2015, 12:25      volynnews.com      Переглядів: 1195

Так виглядає найчисельніша фракція в Луцькраді. Фото «Четвертої влади»

Депутати Луцької міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» оголосили про утворення фракції УКРОП у міській раді.

Відповідне оголошення зачитав у сесійній залі міський голова Микола Романюк сьогодні, 3 грудня під час першої сесії міської ради, пише ІА «Волинські новини».

Нагадаємо, серед 42 міських депутатів – 15 – це представники політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП», 8, які пройшли за списками БПП «Солідарність», 5 – від «Свободи», 4 – від ВО «Батьківщини», 4 – від «Самопомочі», 3 – від Радикальної партії Олега Ляшка, 3 – від Народного контролю.

Так, до складу фракції увійшли наступні депутати: Ігор Поліщук, Сергій Балицький, Микита Рабан, Борис Смаль, Петро Бойко, Юрій Безпятко, Микола Дендіберін, Сергій Шкода, Тетяна Янчук, Олександр Волинець, Вікторія Побережна, Олександр Кравченко, Сергій Савчук, Орися Залевська, Юлія Дацюк.

Згідно з рішенням фракції, головою фракції «УКРОП» у Луцькій міській раді буде депутат Ігор Поліщук, а заступником – Микита Рабан.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору