ВОЛИНЬ

Нардеп з Волині у VIP-залі аеропорту «Бориспіль» відхрестився від депутатського мандата (ВІДЕО)

11.03.2016, 15:05      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1162

Скріншот із відео програми «Схеми»

Депутат Верховної Ради від Волині Сергій Мартиняк, на якого журналісти зненацька натрапили у віп-терміналі аеропорту «Бориспіль», почав заперечувати, що він депутат і наполягати на тому, що бізнесмен.

Розслідування щодо привілейованого користування українськими посадовцями і народними депутатами «Залою офіційних делегацій» за бюджетні кошти в аеропорту «Бориспіль» проводило видання Радіо Свобода в сюжеті відеопроекту «Схеми», пише видання «Конкурент».

У матеріалі сказано про те, що право безкоштовного користування "Залами офіційних делегацій" аеропортів чи залізничних вокзалів було скасовано Верховною Радою після Революції Гідності, начебто, як демонстрацію рівності та солідарності з народом.

Проте Верховна Рада, твердять журналісти, знайшла шляхи, щоб повернути таку пільгу для народних обранців: у представництві укладають спеціальну угоду з терміналом аеропорту "Бориспіль" на користування депутатами.

Журналісти зазначають, що пересічний громадянин, аби потрапити до цієї зали, має сплатити 1 800 гривень за користування. А для посадовців існують суттєві знижки.

У відповіді на інформаційний запит щодо коштів, витрачених на обслуговування віп-терміналом депутатів сказано, що Верховна Рада у 2015 році оплатила державному підприємству "Зал офіційних делегацій" 27 679 гривень. А послугами зали за цей період встигли скористатися 112 народних депутатів.

Журналісти натрапили в "Залі офіційних делегацій" на волинського нардепа Сергія Мартиняка, який почав заперечувати свою діяльність у Верховній Раді. От такий діалог відбувся між ними (6 хвилина 20 секунда відео):

– Ви зараз депутат?

– Ні вже, – заперечив Сергій Мартиняк.

– А чим займаєтесь?

– Я бізнесмен, завжди.

На цьому діалог закінчився, хоча, як відомо, Мартиняк з 2012 року працює народним депутатом.

Відео: Радіо Свобода онлайн


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору