ВОЛИНЬ

Понад 12% волинських поліцейських не пройшли атестацію: офіційно

17.03.2016, 11:35      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1339

Ілюстраційне фото volynnews.com

У волинській поліції оприлюднили перші результати атестації особового складу. 

«Атестацію пройшли понад 1600 співробітників Головного управління Національної поліції в області», – цитує тимчасового виконувача обов’язків начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в області Павла Мартинюка сектор комунікації обласного управління поліції. 

«Майже 78 відсотків (1256 осіб), які проходили атестування, відповідають займаним посадам, а понад 3 відсотки (50 осіб) поліцейських заслуговують на підвищення по службі. Разом з тим понад 12 відсотків (201 особа) співробітників одержали негативний висновок атестаційних комісій і підлягають звільненню з поліції через службову невідповідність. Окрім того, підлягають переведенню на нижчу посаду ще майже 7 відсотків волинських поліцейських - 109 працівників», - зазначив Павло Мартинюк.

«За результатами атестування керівного складу підрозділів поліції області понад 23 відсотки співробітників не відповідають займаним посадам і підлягають звільненню з поліції. Зокрема, двоє заступників начальника Головного управління НП у Волинській області та два начальники структурних підрозділів ГУНП. Не відповідають займаним посадам і будуть звільненні також 11 начальників відділів і відділень поліції та їх заступників», - додав Павло Мартинюк.

Разом з тим він зауважив, що 55 відсотків керівників відділів і відділень поліції та їх заступників успішно пройшли атестування й відповідають займаним посадам.

Павло Мартинюк нагадав, що атестацію волинських поліцейських проводили з 22 січня цього року відповідно до статті 57 Закону України «Про Національну поліцію» і згідно з вимогами інструкції, затвердженої наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та погодженої Головою Національної поліції Хатією Деканоідзе.

Оцінку ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів здійснювали 6 атестаційних комісій до складу яких входили працівники департаментів центрального апарату Національної поліції України, а також представники громадськості, засобів масової інформації та правозахисних організацій. Їх склад був погоджений Головою Національної поліції України. Окрім того працювала апеляційна атестаційна комісія західного регіону, яка розглядала скарги співробітників Головного управління Національної поліції на висновки, прийнятті щодо них атестаційними комісіями. Право на апеляцію мали тільки ті співробітники, які набрали під час фахового тестування не менше 60 балів.

З 232 поданих скарг апеляційна комісія відхилила 161 і залишила в силі попередні висновки атестаційних комісій, а в 71 випадку змінила їх рішення і задовольнила скарги співробітників.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору