ВОЛИНЬ

Журналіст «Четвертої влади» здобув перемогу в Національному конкурсі журналістських розслідувань

05.06.2016, 16:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2795

Журналіст «Четвертої влади» Юрій Горбач отримав перше місце серед текстових робіт  молодих журналістів у Національній щорічній Премії у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів. Конкурс організовує «Українська правда» та Kyiv Post, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Данської мережі журналістів-розслідувачів SCOOP.

Перемогу журналіст здобув за роботу Керівники управління СБУ на Волині: дорогі авто і квартири за сотні тисяч доларів. Розслідування було підготовлене спеціально для СorruptUA.org.  Імена переможців оголосили вчора, 4 червня, на фестивалі MezhyhiryaFest.

Призом для журналіста став міні-iPad, а також він разом з іншими переможцями зможе взяти участь у поїздці до США.

Цього року нагороди вручалися у трьох категоріях:

1) Професійне розслідування. Конкурс для журналістів усіх вікових категорій для текстових та відео робіт. 

2) Найкращий спецрепортаж. Нагорода імені Георгія Гонгадзе. 

3) Конкурс молодих журналістів-розслідувачів. 

Нагадуємо, минулого року у цьому ж конкурсі журналістка «Четвертої влади» Анна Калаур здобула друге місце за матеріал Як в Острозі процвітає схема державного паспортного шахрайства.

З усіма здобутками журналістів «Четвертої влади» можна ознайомитися за посиланням


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору