ВОЛИНЬ

На добудову 27-ї школи у Луцьку виділили 11,5 мільйонів гривень з держбюджету

07.07.2016, 17:30      портал «Четверта влада»      Переглядів: 825

Фото із сайту Луцької міської ради

На добудову 27-ї школи у Луцьку в 55 мікрорайоні міста з державного бюджету виділили ще 11,5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє департамент економічної політики Луцької міської ради.

Зокрема, за сприяння народного депутата України Ігоря Лапіна, постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року №395 "Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" передбачене фінансування в обсязі 11 мільйонів 472,9 тисяч гривень на реалізацію цього проекту.

Додатково цією ж постановою передбачене фінансування в обсязі 498,8 тисяч гривень заходів з відновлення гідрологічного режиму, санітарного стану та очищення русла р. Сапалаївки від вул. Теремнівської до вул. Ніла Хасевича з метою захисту від підтоплення громадської та житлової забудови м. Луцька.

«Необхідність завершення будівництва нової школи 55-го мікрорайону спричинена інтенсивною розбудовою, збільшенням кількості населення. Відкриття навчального закладу дозволить розвантажити сусідні школи, які на даний час змушені проводити навчання у дві зміни, убезпечить дітей 55-го мікрорайону від необхідності переходити дорогу з інтенсивним автомобільним рухом», – зазначають в міськраді.

Проектом передбачене будівництво не лише навчальних класів, гурткових, актового залу, бібліотеки, медичного блоку та інших необхідних для школи приміщень, але й 25-метрового басейну, а також спортивного комплексу, що відповідатиме всім європейським вимогам, і дозволить приймати в місті Луцьку змагання міжнародного рівня.

Загальна вартість проекту будівництва школи згідно кошторису становить 88 мільйонів 664,81 тисячі гривень. Станом на 1 липня 2016 року залишкова вартість становила 73 мільйони 706,33 тисячі гривень. З міського бюджету у 2016 році передбачене фінансування в сумі 8 мільйонів гривень.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору