ВОЛИНЬ

Суд поновив на посаді екс-заступника начальника Волинської митниці, якого пов`язують з «кришуванням» бурштину (ВІДЕО)

12.10.2016, 17:55      mediaavers.com      Переглядів: 3285

Юрій Терещук збирається повернутися на посаду. Фото із www.volynnews.com

Екс-заступника начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби Юрія Терещука якого відсторонили від виконання посадових обов`язків через нібито кришування великої партії контрабанди бурштину, поновили на посаді. 

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс»

Нагадаємо, у пункті пропуску «Дорогуськ», що сполучається з українським «Ягодином», польські митники затримали зловмисників, які намагалися перевезти через кордон майже півтори тонни бурштину, вартістю у майже 6 мільйонів євро. Велику партію нелегального товару, так би мовити, не помітили на «Ягодині». Пізніше з`ясувалося, що до переправлення сонячного каміння до Польщі причетні волинські митники та прикордонники. Через це тодішнього заступника начальника Волинської митниці Юрія Терещука спочатку відсторонили від посади, а пізніше й звільнили. 

Відтак, екс-посадовець вирішив поновитися. Сам позивач до суду не прийшов, тож його інтереси представляє адвокат. 

– Мій довіритель, позивач у даній справі Терещук вживав усіх необхідних та можливих заходів в силу своїх посадових обов`язків для протидії митним правопорушенням, що власне і входило до кола його службових обов`язків. Прошу поновити Терещука Юрія Вікторовича на державній службі на посаді заступника начальника Волинської митниці ДФС з моменту його фактичного звільнення та стягнути на його користь заробітну плату за час вимушеного прогулу, – зазначила адвокат Юрія Терещука Наталія Андріяш

Натомість представник Волинської митниці Руслана Наумчик стверджує, що службове розслідування щодо Терещука розставило всі крапки. 

– Стверджено факт неналежного виконання службових обов`язків Терещуком Юрієм Вікторовичем, що проявився в неналежній організації роботи управління боротьби з митними правопорушеннями, що призвело до незаконного переміщення через митний кордон України бурштину у розмірі 1444 кілограми. Таким чином Терещуком вчинено проступок проти інтересів служби, який суперечить покладеним на нього обов`язкам, а також підриває авторитет не тільки Волинської митниці, а й безпосередньо Державної фіскальної служби вцілому. Вважаємо, що наказ ДФС від 15 вересня 2016 року №133-дс про накладення дисциплінарного стягнення та наказ Волинської митниці від 15 вересня 2016 року №785-о про оголошення наказу ДФС є такими, які прийняті у повній відповідності до приписів норм чинного законодавства, – зазначила в суді представник відповідача Руслана Наумчик

Заслухавши доводи обох сторін колегія суддів винесла вердикт. 

– Суд постановив: адміністративний позов задовольнити повністю. Визнати протиправними та скасувати накази Державної фіскальної служби України від 15 вересня 2016 року №133-дс та Волинської митниці ДФС від 15 вересня 2016 року № 785-о. Поновити Терещука Юрія Вікторовича на посаді заступника начальника Волинської митниці ДФС з 15 вересня 2016 року, стягнути з Волинської митниці на користь Терещука Юрія Вікторовича середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 4 тисячі 531 гривня 52 копійки, – зачитав вердикт головуючий суддя Віктор Валюх.

Відео: ТРК «Аверс»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору