ВОЛИНЬ

Журналіст «Четвертої влади» вкотре переміг у конкурсі розслідувань

28.10.2016, 14:55      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1392

Юрій Горбач цьогоріч виграв уже другий конкурс. Фото з його сторінки ВК

Журналіст «Четвертої влади» Юрій Горбач зайняв перше місце у конкурсі журналістських розслідувань корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування, який проводив Інститут масової інформації. 

Про це повідомляє ІМІ

Розслідування Юрія Горбача «Рукавичка» або Як під Луцьком влада і наближені роздерибанили майже 6 гектарів землі» та розслідування журналістки Марії Землянської «Битва за Оазис», яке вийшло в програмі «Слідство.інфо» розділили перше місце. Переможці отримають гонорари – по 5000 гривень.

Роботи оцінювала конкурсна комісія, до якої увійшли експерт з місцевого самоврядування, журналісти-розслідувачі та медіаюрист.

Друге місце розділили розслідування Ольги Фоменко «Асоциальная защита: ремонты за бюджетные деньги в квартирах пенсионеров Днепра выходят «золотыми» и добротными лишь на бумаге» та матеріал Тетяни Гайдабас і Олени Нефедової «Земля для избранных». Переможці отримають гонорари – по 4000 гривень.

Третє місце посіло розслідування житомирського журналіста Тараса Боросовського «Кому належить Житомиробленерго» (Тарас Боросовський вже двічі проходив стажування на порталі «Четверта влада» щодо проведення журналістських розслідувань). Переможець отримає гонорар 3000 гривень.

Всього на конкурс надійшло 105 матеріалів. Офіційна церемонія нагородження відбудеться у Києві у листопаді.

Нагадаємо, у Юрій Горбач також отримав перше місце серед текстових робіт молодих журналістів у Національній щорічній Премії у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів. Тоді конкурс організовували «Українська правда» та Kyiv Post, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Данської мережі журналістів-розслідувачів SCOOP.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору