ВОЛИНЬ

Держархбудінспекція на 1,3 мільйона оштрафувала будівництво сміттєспалювальної печі біля Луцька

07.11.2016, 12:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 552

Фото з будівництва у Брище порталу «Четверта влада»

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області у жовтні цього року провело 49 позапланових та 4 планові перевірки об’єктів будівництва. Сума штрафів, накладених на підставі виявлених порушень містобудівного законодавства, складає 1,366 мільйона гривень.

Про це інформує прес-служба Держархбудінспекції.

Найбільші штрафні санкції у жовтні було накладено на забудовника ТзОВ «Центр переробки та утилізації відходів», яке будує так звану сміттєспалювальну піч у селі Брище поблизу Луцька.

«В ході проведення позапланової перевірки на об’єкті «Нове будівництво дільниці знешкодження відходів в с. Брище Луцького району» виявлено, що виконання будівельних робіт V категорії складності розпочато без відповідного дозволу. Крім того, встановлено, що на об’єкті відсутній проект виконання підготовчих робіт, документи про призначення головного архітектора проекту та відповідальної особи проектувальника, що здійснює авторський нагляд», – повідомляють у ДАБІ.

На підставі виявлених порушень ТзОВ «Центр переробки та утилізації відходів» було оштрафовано на 1,305 мільйона гривень та зобов’язано приписом зупинити будівельні роботи.

Нагадаємо, конфлікт навколо будівництва сміттєспалювальної печі поблизу Луцька триває уже близько місяця


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору