ВОЛИНЬ

Секретар Луцької міської ради пояснила звідки у сім’ї понад 3 мільйони готівкою

08.12.2016, 19:57      Валентина Куць, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2080

Юлія Вусенко у міську раду пройшла від об`єднання «Самопоміч», а секретарем була обрана у листопаді минулого року. Фото зі сторінки пані Вусенко у Фейсбук

Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко в е-декларації вказала понад мільйон готівки, якщо перевести на гривні. Її чоловік Дмитро Вусенко володіє понад 2 мільйонами готівки  теж у гривневому еквіваленті.

Сукупний дохід пані Вусенко складається із зарплати, викладацької діяльності, допомоги при народженні дитини та відчуження рухомого майна і становить 405 406 гривень.

Також в декларації Юлія Вусенко вказала квартиру у Луцьку площею 63,9 квадратних метрів. Квартира перебуває у власності батька Гресика Василя Петровича та у співвласності Гресик Наталії Леонідівни.  

Юлія Вусенко стала секретарем міської ради наприкінці листопада 2015 року. До обрання секретарем ради пані Вусенко працювала викладачкою у Східноєвропейському національному університеті, де продовжує займатись викладацькою діяльністю. 

Чоловік пані Юлії Дмитро Вусенко основним місцем роботи вказує державне підприємство «Волиньвугілля», де у 2015 році отримав 22 106 гривень заробітної плати. 

Волинські ЗМІ розповідають, що Дмитро Вусенко родом із Луганської області, а з майбутньою дружиною познайомився, коли приїхав на Волинь купляти авто. 

Фото зі сторінки Юлії Вусенко у Фейсбук

За інформацією системи Конкурс у 2012 році Вусенко Дмитро Дмитрович вступив до Луцького коледжу рекреаційних технологій і права на денну форму навчання. 

«Четверта влада» звернулась до пані Вусенко аби запитати про походження задекларованої готівки. 

– На сьогодні мені належить одна третя квартири в Луцьку на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку площею 64 квадратних метри, – пояснює пані Вусенко. – Іншого нерухомого майна немає. Також у мене немає автомобіля. 

Мої готівкові кошти в розмірі 320 тисяч гривень були отримані від відчуження рухомого майна – автомобіля, який згорів у 2014 році. Що стосується готівкових коштів, які у нас є в валюті, а це 28 тисяч доларів, – це гроші, які я отримала від батьків, які, в свою чергу, продали квартиру, отриману у спадок від мого дідуся, про що є усі підтверджуючі документи.

Як на мене, то середньостатистичний лучанин, який має у власності житло та автомобіль, автоматично стане таким самим мільйонером як і я, перевівши своє майно в грошовий еквівалент. 

Що стосується статків мого чоловіка, то свого часу він був засновником декількох компаній. Його доходи були накопичені за роки підприємницької діяльності. Мій чоловік був засновником підприємств, які були згодом ним продані до того  як ми одружилися. Ми вступили в шлюб у 2011 році.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору